اخبار و نقد بازی و نرم‌افزار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، بررسی هدست های واقعیت مجازی oculus , htc vive , valve index , PSVR

Wanderer عنوانی برای پرسه زدن در زمان‌های مختلف

این عنوان ماجراجویانه که شامل سفر در زمان می‌شود، پاییز سال جاری منتشر خواهد شد

بازی‌های واقعیت مجازی هیجان‌انگیزی برای انتشار در سال 2021 در نظر گرفته‌شده، حال Wanderer به این لیست اضافه می‌شود. این عنوان پازلی ماجراجویانه که از المان سفر در زمان استفاده می‌کند، توسط دو استودیو هلندی M Theory و Oddboy توسعه داده می‌شود. اولین تریلر منتشرشده گوشه‌ای از این پروژه جاه‌طلبانه و زمان انتشار آن را به رخ می‌کشد.

Wanderer

Wanderer که از سریال‌های مانند Quantum Leap الهام گرفته‌شده است، بازیکن را به یک سفر در زمان‌های به خصوصی از تاریخ بشریت می‌فرستد تا بتواند انسانیت را نجات دهد. شما در نقش آشر نویمان و در دنیایی آخرالزمانی بازی را شروع می‌کنید، شما که در حال گشت‌وگذار در آپارتمان پدربزرگ گمشده خود هستید به یک چندین وسیله اسرارآمیز و یک مچ‌بند که قابلیت سفر در زمان را دارد پیدا می‌کنید.

صحنه‌هایی که توسط استودیو منتشرشده، شامل اجرای یک موزیک زنده در سال 1969، کشف کد نامه و پیدا کردن جاسوس در جنگ جهانی دوم، کمک کردن به نیکولاس تسلا برای آماده کردن دستگاه خود و پا گذاشتن بر روی ماه است. استودیو گیم‌پلی بازی را این‌گونه شرح می‌کند:

گیم‌پلی Wanderer یک ترکیب خاص از پازل‌های اتاق فرار و صحنه‌های اکشنی است که شمارا در بخش‌هایی از زمان قرار می‌دهد که در دنیا ما جور دیگری اتفاق افتاده است.

این بازی کاملاً برای فیزیک منحصربه‌فرد واقعیت مجازی طراحی‌شده (مانند درام زدن بر روی استیج)، و نسخه PSVR کاملاً از کنترلرهای Move پشتیبانی می‌کند. با توجه به اینکه Wanderer اولین پروژه واقعیت مجازی هر دو استودیو است، می‌توان گفت یک شاهکار است.

Wanderer

استودیو‌های M Theory و Oddboy بر این باورند:

درحالی‌که Wanderer یک تلاش جاه‌طلبانه برای ساخت یک بازی مخصوص واقعیت مجازی است، گروه ما در مورد گرافیک آن احساس اعتمادبه‌نفس بالایی دارند همچنین داستان‌گویی و گیم‌پلی یک‌چشم انداز هیجان‌انگیز برای بازیکنان خواهد بود.

Wanderer قرار است یک سری سه قسمتِ باشد، استودیوهای M Theory و Oddboy برای ساخت قسمت اول با بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی (SIE) همکاری می‌کنند. بااین‌حال یک بازی انحصاری PS VR نخواهد بود، استودیوها پشتیبانی از Steam VR و پلتفرم‌های Oculus را تأیید کرده‌اند. در ادامه می‌توانید اولین تریلر این بازی را تماشا کنید، با انتشار اخبار بیشتر XRMag شمارا مطلع خواهد کرد.

منبع VRfocus
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.