اخبار و نقد بازی و نرم‌افزار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، بررسی هدست های واقعیت مجازی oculus , htc vive , valve index , PSVR

معرفی بازی Ven VR Adventure

این بازی ماجراجویانه برای SteamVR، Rift و PSVR منتشر خواهد شد

این بازی عنوان بعدی استودیو لهستانی Monologic Games خواهد بود. به نظر می‌رسد این بازی که از ابتدا برای VR ساخته‌شده است، از چندین اثر معاصر مانند Lucky’s Tale (2016)، Moss (2018) و Astro Bot Rescue Mission (2018) الهام گرفته است.

مانند Astro Bot، شما در بازی Ven VR Adventure باید Ven کوچولو را در ماجراجو او برای نجات دوستانش که بعد از حمله فضایی‌ها به سیاره آن‌ها در گوشه و کنار پراکنده‌شده‌اند، راهنمایی کنید. شما به‌عنوان یک پلیس بین سیاره‌ای، باید به Ven کمک کنید که با مانور دادن از میان تله‌ها، دشمنان مرگبار و.. شرور اصلی بازی که Bruce Nelson است، را پیدا و شکست دهید.

بااینکه شما شخصیت Ven را کنترل می‌کنید، اما بعضی از موانع به گفته Monologic:

سخت‌تر از آن است که Ven بتواند بدون کمک شما آن‌ها را پشت سر بگذارد، به‌عنوان‌مثال دشمنان اصلی (Boss) می‌توانند ۲۰ برابر اندازه Ven باشند

با توجه به این جمله می‌توان امید داشت که مبارزات با دشمنان اصلی، در یک حالت مختلف اتفاق خواهد افتاد.

استودیو این بازی اعلام کرده که به‌جز بخش داستانی بازی، Ven VR Adventure شامل چالش زمانی برای هر مرحله، و «حالت‌های دیگر، که عملکرد شمارا در یک سطح‌بندی جهانی آنلاین با بقیه بازیکن‌ها مقایسه خواهد کرد»

این بازی در بهار سال آینده (فصل دوم 2020) برای هدست‌های SteamVR، Oculus Rift و PSVR منتشر خواهد شد. در حال حاضر شما می‌توانید این بازی در Whishlist استیم خود اضافه کنید.

منبع RoadToVR
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.