اخبار و نقد بازی و نرم‌افزار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، بررسی هدست های واقعیت مجازی oculus , htc vive , valve index , PSVR

Valheim را در واقعیت مجازی تجربه کنید

بازی را به‌صورت کامل و کراس پلی در واقعیت مجازی 6Dof تجربه کنید

حال بازی محبوب وایکینگی Valheim به لطف مودی که توسط Barndon Mousseau درست شده است قابل‌اجرا در واقعیت مجازی است.

مود Valheim Native VR Mode Beta که از آن در سایت Reddit رونمایی شد این قابلیت را به کاربران SteamVR می‌دهد که خود را در بازی کوآپ ژانر بقا که توسط Iron Gate Studio ساخته شده است را هم در کنار بازیکنان واقعیت مجازی و هم بازیکنان دسکتاپ، غوطه‌ور کنند.

در زمان نوشته شدن این مقاله، این مود از کنترلرهای واقعیت مجازی پشتیبانی نمی‌کند و باید با موس و کیبورد یا دسته به اجرا بازی پرداخت. با توجه به گفته u/elliotttate، پشتیبانی کنترلرهای واقعیت مجازی به‌زودی به این مود اضافه خواهد شد.

برای کسانی که با این بازی آشنایی ندارند، Valheim یک بازی مبتنی بر همکاری و در ژانر بقا است که در آن بازیکنان باید در حین از بین بردن موجودات شیطانی به کاوش جهان پیشروی خود بپردازند، تا با به‌دست‌آوردن لطف خدایان این سرزمین راه خود را به‌سوی Valhalla (بهشت اساطیر نورث) پیدا کنند. این بازی که در بهمن سال گذشته برای پلتفرم رایانه‌های شخصی به انتشار در آمد، به دلیل وجود سیستم کرفتینگ با جزئیات، مکانیک اعتیادآور مبارزه و گرافیک «نوستالژیک»، با سرعت زیادی محبوبیت پیدا کرد.

Valheim

شما می‌توانید Valheim Native VR Mode Beta را به‌صورت رایگان از سایت Nexusmods یا GitHub دریافت کنید. همچنین شما به خود بازی Valheim نیاز دارید که می‌توانید آن را با قیمت 19.99 دلار از Steam خریداری کنید.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه Flatscreen to VR Modding Community در Discord سر بزنید. برای دنبال‌کردن اخبار دنیا واقعیت‌های بسیط با سایت XRMag همراه باشید.

منبع VRScout
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.