اخبار و نقد بازی و نرم‌افزار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، بررسی هدست های واقعیت مجازی oculus , htc vive , valve index , PSVR

Universe Sandbox برای هدست Magic Leap 1 منتشر می‌شود

Magic Leap 1 پا به دنیا فیزیکی شبیه‌ساز Universe Sandbox خواهد گذاشت

Universe Sandbox یک شبیه‌ساز فیزیک پایه از استودیوGiant Army است، که در سال 2015 برای رایانه‌های شخصی منتشر شد و بعدها به آن پشتیبانی VR اضافه شد تا شما بتوانید با دو دست خودتان ماه را به زمین بکوبید. حال Giant Army یک نسخه از Sandbox فیزیکی و کهکشانی خود را برای Magic Leap 1 منتشر کرده است تا یک تجربه متراکم (به گفته این استودیو) ایجاد کند.

استودیو Giant Army طی یک اعلامیه در بلاگ Magic Leap گفته است:

این تجربه یک شبیه‌ساز وسیع فیزیک پایه است که مرز‌های عملکرد پلتفرم Magic Leap را روبه‌جلو می‌راند. برای ساخت این برنامه از ویژگی‌های کلیدی مختلف Unity استفاده‌شده است، که بدین معنی است که بازیکن‌ها می‌توانند هر سناریو بین ستاره‌ای را می‌خواهند انتخاب کنند. ما مفتخریم که طی ۸ ماه آینده Universe Sandbox را به‌صورت متراکم برای یک پلتفرم جدید عرضه کنیم.

گفته می‌شود که نسخه Magic Leap 1 شبیه‌ساز Universe Sandbox «همان لذت فیزیک پایه تجربه اصلی را دارد» ولی با این تفاوت که شما توانایی پرت کردن یک سیاره را از روی مبل خود می‌دهد.

جدا از آن Universe Sandbox به‌شدت قابلیت تنظیم دارد، طوری که به شما اجازه می‌دهد هر چیزی (جرم، مدار، مسیر، اندازه، چگالی و…) را که می‌خواهید در مورد کهکشان کوچک خود را تغییر دهید.

شما می‌توانید این شبیه‌ساز را رایگان از Magic Leap World دریافت کنید.

منبع Road to VR

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.