اخبار و نقد بازی و نرم‌افزار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، بررسی هدست های واقعیت مجازی oculus , htc vive , valve index , PSVR

Medal of Honor: Above and Beyond تأخیر نخواهد داشت

این بازی طبق برنامه قبلی در سال 2020 منتشر خواهد شد

Medal of Honor: Above and Beyond اولین بازی واقعیت مجازی استودیو Respawn Entertainment و یکی از مورد انتظارترین بازی‌های واقعیت مجازی آینده است. باوجود اختلالات ناشی از پاندمی ویروس کرونا، این بازی بدون تأخیر در سال 2020 منتشر خواهد شد.

بااینکه چندین بازی VR مورد انتظار مانند Lone Echo 2 و Iron Man VR به دلیل پاندمی این ویروس بدنام تأخیر خورده‌اند، طبق گفته Oculus بازی Medal of Honor: Above and Beyond امسال منتشر خواهد شد.

تاریخ دقیق انتشار Medal of Honor: Above and Beyond اعلام‌نشده است، ما نمی‌دانیم که آیا پاندمی باعث متوقف شدن توسعه این بازی شده است یا خیر، اما می‌دانیم که این بازی تا قبل از اتمام سال 2020 منتشر خواهد شد.

Medal of Honor: Above and Beyond که توسط Respawn Entertainment توسعه داده‌شده است در زمان جنگ جهانی دوم اتفاق می‌افتد و قرار است یک بازی داستان‌محور و اکشن VR باشد. این بازی انحصاری Oculus Rift است و برای هدست Quest منتشر نخواهد شد.

از عنوان‌های معروف استودیو Respawn می‌توان به فرانچایز Titanfall، Apex Legends و Star Wars Jedi: Fallen Order اشاره کرد. سابقه کاری این استودیو و ادامه‌ای بر سری بازی Medal of Honor از دلایلی است که این بازی را به یک بازی مورد انتظار تبدیل می‌کند.

معمولاً انتظار می‌رود که خبر‌های بازی‌هایی مثل Medal of Honor VR را در رویداد E3 بشنویم، اما مثل خیلی از رویداد‌های دیگر، رویداد E3 امسال به دلیل پاندمی ویروس کرونا کنسل شده است، و ما نمی‌دانیم که این موضوع چه تأثیری بر تقویم بازاریابی Oculus خواهد گذاشت. احتمال می‌رود که این کمپانی خبرهای بیشتر در مورد این بازی را در Oculus Connect 7 (که معمولاً در اواخر تابستان برگزار می‌شود) که به‌صورت دیجیتالی میزبانی می‌شود، منتشر کند. که اگر این‌گونه باشد، احتمال می‌رود که در یکی از تعطیلات تقویم میلادی در سال 2020 این بازی منتشر شود.

منبع Road to VR
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.