اخبار و نقد بازی و نرم‌افزار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، بررسی هدست های واقعیت مجازی oculus , htc vive , valve index , PSVR

EverSlaught بازی مخصوص برای بازیکن‌های مخصوص

این بازی اکشن واقعیت مجازی و حرکات شدید آن مخصوص بازیکن‌هایی است که به این راحتی‌ها حرکت زده نمی‌شوند

بازی واقعیت مجازی EverSlaught طراحی راحتی که در بازی‌های واقعیت مجازی بکار می‌رود را زیر تریلری انداخته است تا بتواند یک مبارزه دیوانه‌وار را با خود همراه داشته باشد، البته برای بازیکن‌هایی که در مبحث حرکت زدگی هیچ مشکلی ندارند. دسترسی زودهنگام این بازی حداکثر تا ماه آینده منتشر خواهد شد.

بازی EverSlaught که توسط استودیو ModX درحال‌توسعه است، احتمالاً جزو بازی‌هایی است که اگر حرکت زدگی یک مشکل در واقعیت مجازی نبود خیلی از استودیوها دست به ساخت آن می‌زدند. بااین‌حال طراحی راحتی واقعیت مجازی یکی از مهم‌ترین مبحث‌هایی است که باید در واقعیت مجازی آن را در نظر گرفت زیرا بازی‌ها می‌توانند به‌راحتی بازیکن داخل هدست را حرکت زده کنند.

اما بعضی از بازیکن‌ها واقعیت مجازی نسبت به حرکت زدگی مقاوم هستند و مشتریان هدف بازی EverSlaught هم همین افراد است. در گیم پلی تازه منتشر شده از این بازی شاهد حرکات سریع جهشی، پریدن و حتی استفاده از قلاب هستیم و تمام این‌ها با مبارزات نزدیک و گرم ترکیب شده است. به‌عنوان کسی که حتماً این‌همه حرکت باعث حرکت زدگی آن می‌شود، می‌گویم که گیم پلی باحالی به نظر می‌رسد.

جدا از مبحث مبارزات سریع، EverSlaught یک بازی دانجن کرالر (dungeon crawler) است که بازیکن‌ها در آن با به تاراج بردن وسایل و جمع‌آوری پرک، اسکیل پوینت و دیگر چیزها به ارتقا شخصیت خود می‌پردازند.

EverSlaught

این استودیو مستقیماً به کسانی که به‌صورت گزینه‌های راحتی زل‌زده و می‌خندند، قول داده است:

  • استفاده خلاقانه از محل و موضع قرارگیری کنترلرها به بازیکن اجازه می‌دهد تحت شرایط شدید مبارزات دائماً بین ابزار و اسلحه تعبیه شده بر روی دستکش جابه‌جا شوند.
  • گیم پلی سریع یک‌تکه برای بازیکنان هاردکور واقعیت مجازی در نظر گرفته شده تا به آن‌ها یک مبارزه و حرکت سریع و محدود نشده ارائه دهد.
  • بازیکنان می‌توانند با ترکیب‌های خلاقانه از ابزار دستکش، اسلحه‌های سرد و توانایی‌های مخصوص مختلف به کشتار (slaughter) انبوهی از دشمنان بپردازند.
  • این به بازی که یک بازی واقعیت مجازی در سبک RPG است قابلیت لوت کردن، مکانیزم لول آپ و ارتقا شخصیت و همچنین قابلیت دوباره بازی‌کردن را به بازیکنان می‌دهد.

این بازی یک حرکت جسورانه از استودیو آلمانی MobX است که بر روی بزرگ بودن بازار افرادی که به حرکت زدگی کمترین واکنش را دارد، شرط‌بندی کرده است.

EverSlaught

نسخه دسترسی زودهنگام EverSlaught با قیمت ۲۰ دلار در ۴ تیر بر روی استیم و با پشتیبانی از تمام هدست‌های به نام PC VR منتشر خواهد شد. استودیو MobX قصد دارد این بازی را هم‌زمان با دسترسی اولیه آن توسعه دهد و نسخه کامل آن را در اواخر 2022 منتشر کند.

منبع RoadToVR
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.