اخبار و نقد بازی و نرم‌افزار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، بررسی هدست های واقعیت مجازی oculus , htc vive , valve index , PSVR

Atari هتل‌های مخصوص بازی افتتاح می‌کند

هتل‌هاي Atari در هشت شهر و همراه با اتاق‌های مخصوص بازی‌های VR ساخته خواهد شد

Atari جواز ثبت اسم خود را در چندین فضای مخصوص بازی گرفته بود، اما طبق آخرین قرار این کمپانی هشت هتل با طرح برند خود خواهد ساخت، که به‌نوعی فعالیت در صنعت مهمان‌نوازی محسوب می‌شود. این شرکت اعلام کرد که بر طبق قراردادی با مشاور املاک و مستغلات ایالات‌متحده به نام True North Studio و گروه GSD، قرار است هشت هتل در ایالات‌متحده بسازد. این هتل‌ها در شهر‌های Austin، Chicago، Phoenix، Denver، Las Vegas، San Francisco، San Jose و Seattle ساخته خواهند شد، و اولین آن‌ها در اواسط سال 2020 در شهر Phoenix خواهد بود.

«video game-themed destination» شامل سالن و استودیو‌هایی برای برگزاری رویداد‌های e-sport، و زمین‌های بازی برای VR و AR، اتاق‌های ملاقات، فضاهای همکاری، رستوران، یک نانوایی، یک سینما، و یک باشگاه خواهد بود. شرکت Atari معتقد است این هتل‌ها مقصدی برای خانواده‌ها و مسافران تجاری خواهد بود، که می‌تواند صحنه‌ای خنده‌دار مثل «تلاش برقراری یک جلسه در اتاق ملاقات هم‌زمان با مسابقات یک بازی ویدئویی در اتاق کناری» را به وجود آورد.

Atari

Atari در این قرارداد ۵ درصد از درآمد هتل‌ها، و ۶۰۰ هزار دلار پیش‌پرداخت برای برقراری آن دریافت خواهد کرد. این هتل در نزدیک محوطه مشاور آموزشی Woz U که با GSD Group در ارتباط است، ساخته خواهد شد.

در همین هنگام، توسعه کنسول خانگی Atari با مشکلات قابل‌ملاحظه‌ای سروکله می‌زند، و معمار اصلی این کنسول ادعا می‌کند که بیشتر از شش ماه است که حقوق نگرفته‌ است. اگر شرکت بازی‌سازی Atari با ساخت کنسول خانگی، چنین مشکلاتی را دارد، تصور ساخت یک هتل بدون هیچ مشکلی توسط این شرکت، سخت است.

نظر خود را در مورد این قرارداد Atari با ما در میان بگذارید.

منبع TheVerge
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.