اخبار و نقد بازی و نرم‌افزار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، بررسی هدست های واقعیت مجازی oculus , htc vive , valve index , PSVR

AGOS: A Game of Space عنوان واقعیت مجازی بعدی یوبیسافت خواهد بود

در رویداد Ubisoft Forward که اخیراً برگزار شد، این شرکت چندین عنوان جدید را معرفی کرد که بعضی از آن‌ها واقعیت مجازی بودند. و یکی از آن‌ها عنوان ماجراجویی بین ستارگانی AGOS: A Game of Space است که برای هدست‌های واقعیت مجازی PC منتشر خواهد شد.
AGOS: A Game of Spaceمانند اکثر عنوان‌های مشابه در این بازی انسانیت موفق شده‌ است که زمین را تبدیل به مکانی غیرقابل‌سکونت کند، و بازهم مانند عناوین مشابه وقت آن رسیده است که به سمت ستارگان و یک سیاره قابل سکونت مهاجرت کنید و مراقب باشید در این مسیر از بین نروید. این بازی در سال 2057 رخ می‌دهد و انسان‌ها بر صدها سفینه سوار شده‌اند و تمام امید‌ آن‌ها یک هوش مصنوعی است که قرار است آن‌ها را صحیح و سالم به خانه جدیدشان برساند.
شما در نقش هوش مصنوعی آخرین سفینه‌ای که زمین را ترک می‌کند باید به سفری را مدریت کنید که قرار است قرن‌ها طول بکشد. ولی مشکلی وجود دارد که خلاصه بازی به آن اشاره‌کرده است: «هیچ خبری از اولین سفینه‌هایی که زمین را ترک کرده‌اند، به گوش نرسیده است»
به گفته یوبیسافت بازی AGOS: A Game of Space شامل یک گیمپلی فیزیک‌ پایه است که شما در آن باید به ساخت و راهنمایی کاوشگر‌های مختلف بکنید. شما باید فضا را برای پیدا کردن مواد مورد‌نیاز فناوری‌های جدید کاوش کنید و هم‌زمان از سلامتی افراد داخل سفینه اطمینان حاصل کنید.
AGOS: A Game of Spaceدر این بازی هشت کهکشان وجود دارد که مملو از سیارک‌ها برای استخراج منابع، سفینه‌های دیگر که می‌توانید با آن‌ها تبادل منابع کنید و همین‌طور پایگاه‌های فضایی که می‌توانید به کاوش آن‌ها بپردازید. با توجه به تصاویر موجود در تریلر به نظر می‌رسد که AGOS: A Game of Space یک عنوان سطح بالا واقعیت مجازی است که می‌تواند تمام زمان روز‌های تعطیل را از شما بگیرد. یوبیسافت با فراهم کردن دو حالت دید «اتاقک خلبان» و «خارج از کاوشگر» سعی کرده است بازی خود را بدون هیچ مشکل حرکت زدگی به وجود آورد.
قرار است بازی AGOS: A Game of Space در ۷ آبان امسال و برای پلتفرم‌های Oculus Rift، HTC Vive، HTC Cosmos، Valve Index و Windows Mixed Reality منتشر شود. برای اطلاع پیدا کردن از عناوین واقعیت مجازی آینده یوبیسافت با XRMag همراه باشید.

منبع VR Focus

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.