اخبار و نقد بازی و نرم‌افزار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، بررسی هدست های واقعیت مجازی oculus , htc vive , valve index , PSVR

ماینکرفت‌ارث دنیای شما را به زمین بازی تبدیل می کند!

مایکروسافت می خواهد که شما را به هر کجا که نگاه می کنید بتوانید یک درخت مجازی بر روی چمن یا یک قلعه ای با اندازه واقعی که از خانه شما سربرآورده و  یا یک سیستم غارنوردی پنهان در زیر پارک محل خود بسازید !.

موج سواری روی یک ایده موفق

مایکروسافت یک نسخه رایگان از بازی Minecraft Earth، که یکی از محبوب ترین بازی های که در طول تاریخ ساخته شده است را برای شما آماده کرده است، در واقع واقعیت افزوده شده برای آیفون و آندروید همانند بازی Pokémon Go، بازسازی شده است که بازی های رایانه ای را به صورت گسترده ای تبلیغ می کند که بر روی گوشی های هوشمند خود به عنوان یک پنجره به دنیای مجازی وابسته است.

اما بر خلاف آن بازی، Minecraft Earth کاملا به به مفهوم واقعیت افزوده متعهد است.

شما فقط در پیاده رو به طور تصادفی Pikachu در حال حرکت نیستید، شما در حال ایجاد خلاقیت های بسیار جالب با ماینکرفت خود هستید که هر کس دیگری می تواند ببینید.

Minecraft Earth به طور کل فقط در مورد ایجادمحیط های مینیاتوری در پشت کامپیوتر یا دیوایس خودتان نیست.

موج سواری روی یک ایده موفق

ماینکرفت همان بازی است که در دهه گذشته بازی می کردیم. ما به دنبال کشف مکان های جدید ، جستجوی گنج و ساختن هر چیزی که میخواستیم بودیم اما در ماینکرفت ارث شما بجای نشتن پشت کامپیوتر های خود با دنیای واقعی تعامل خواهید داشت .

از آنجائیکه ماینکرفت ارث یک بازی است که قصد دارد افراد خارج از محیط خانگی را هدف قرار دهد مسلما نگرانی های را با خود به همراه دارد. والدین می توانند از طریق کنترل پنل ایکس باکس تنظیمات حریم خصوصی این بازی را کنترل کنند.

بطور کل می توان نتیجه گیری کرد که ماینکرفت ارث بازی است که میخواهد از بیشتر قابلیت های واقعیت افزوده استفاده ببرد و حتی اگر شما طرفدار این بازی نباشید با دیدن آن تجدید نظر اساسی خواهید داشت.

منبع
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.