اخبار و نقد بازی و نرم‌افزار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، بررسی هدست های واقعیت مجازی oculus , htc vive , valve index , PSVR

صندلی واقعیت مجازی Roto VR جذب سرمایه کرد

جذب سرمایه گذاری 1.86 میلیون دلاری شرکت واقعیت مجازی روتو برای تولید صندلی واقعیت مجازی چرخان

گروه Roto VR ، از سازندگان بریتانیایی صندلی واقعیت مجازی 360 درجه خبر جذب سرمایه 1.5 میلیون یورویی معادل 1.86 میلیون دلار را دادند. اتحادیه شرکت های سرمایه گذاری مصرف کننده، اتحادیه شرکت های سرمایه گذاری پمبروک و شرکت سرمایه گذاری و رشد TVB از سرمایه گذاران این پروژه بودند.

ممکن است واقعیت مجازی روتو را با کمپین کیک استارتر سال 2015 آن بخاطر آورید که پس از شکست در جذب 85.000 یورو به پایان رسید. اگرچه دستگاهی این چنین برای چرخه عمر مشتریان واقعیت مجازی زودهنگام بود اما موسسان آن الیوت مایرز و گوین وکسیرش برای فروش این صندلی واقعیت مجازی چرخان تمام تلاش خود را کردند.

Roto VR با استفاده از عملکرد چرخش خودکار موتوری و کاهش احساس تهوع، کلاهک گرداننده درون سازی شده و عدم وجود کابل های درهم پیچیده و استفاده از فناوری لمسی توجه بسیاری را جلب کرد.

مدیر عامل شرکت تضامنی با مسئولیت محدود مدیران سرمایه گذاری پمبروک اندرو ولفسان می گوید که ما با استفاده از کار آفرین خود الیوت مایرز راه حلی برای مسئله بازار واقعیت مجازی پیدا کردیم و از طریق پرداختن به مسائل فیزیکی حین استفاده از واقعیت مجازی تجربه استفاده از آن را تا حد زیادی بالا بردیم. او همچنین خاطرنشان کرد که مشتریان آینده ما از بازار های B2B و B2C و حوزه هایی مانند جاذبه های تجربی، خانه، سینماها و مراکز خرید خواهند بود. وی همچنین گفت که شرکت افراد بسیاری را استخدام کرده و معتقد است که این روش کسب و کار راهی برای به دست آوردن بازار فعلی است.

این شرکت ساخت نسخه اداری و عادی صندلی واقعیت مجازی روتو را به زودی آغاز می کند. قیمت واقعیت مجازی روتو از 1500 دلار شروع شده و با هدفون های واقعیت مجازی بسیاری از مصرف کنندگان قابل استفاده خواهد بود.

شرکت واقعیت مجازی روتو گفته است که یک سری فرصت اقتصادی را در شرکت های بخش غیر خانگی مانند سینماها و بازی های آنلاین شناسایی کرده است و سعی دارد کالاهایی مختص این بخش ها تولید کند.

 

منبع RoadToVR
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.