اخبار و نقد بازی و نرم‌افزار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، بررسی هدست های واقعیت مجازی oculus , htc vive , valve index , PSVR

پایه شارژ Oculus Quest 2 را می‌توانید هم‌اکنون تهیه کنید

شرکت Anker پایه شارژی را برای Oculus Quest 2 عرضه کرده است که یکی از بزرگ‌ترین مشکلات این هدست را برطرف می‌کند

زمانی که از هدست Oculus Quest 2 استفاده نمی‌کنید، احتمالاً آن را به شارژ می‌زنید و به‌صورت آشفته‌ای روی میز می‌گذارید. حالا، شرکت تولیدکننده وسایل الکتریکی چینی Anker، یک پایه شارژ عرضه کرده است که برطرف‌کردن ناراحتی در مورد باتری‌هایی که کنترلرها مصرف می‌کنند، را هدف گرفته است.

این پایه شارژر را می‌توانید از فروشگاه‌های Anker، Amazon و Oculus به قیمت ۸۷ دلار تهیه کنید. اولین سری ارسال شده این محصول به طور کامل به فروش رفته است. شما می‌توانید این محصول را از Oculus و Anker پیش‌خرید کنید، ارسال سری دو ارسال در ۳ بهمن (22 January) صورت می‌گیرد.

پایه شارژ
Anker Charging Dock for Oculus Quest 2_What you get!

این پایه شامل دو عدد باتری قلیایی ۱۸۰۰ میلی آمپری قابل شارژ است که برای کنترلرهای هدست در نظر گرفته شده‌اند. بعد از اینکه باتری‌ها در کنترلر قرار دادید، کاور باتری‌ها را برداشته و کنترلرها را در دو طرف پایه قرار بدهید.

این پایه نه‌تنها یک جای مخصوص برای هدست ارائه می‌دهد، بلکه شامل یک قطعه USB-C آهن‌ربایی است که خیال کاربر را از خراب‌شدن سیم‌ها راحت می‌کند. به گفته شرکت شارژ شدن ۰ تا ۱۰۰ هدست و کنترلرها دو ساعت و سی دقیقه طول می‌کشد.

مشخصات پایه:

  • ورودی USB-C: 0V/9.0V DC
  • خروجی USB-C آهنربایی: 0V/3.0A, 9.0V/2.0A
  • پورت شارژر کنترلرها: دو 8V/0.9A
  • باتری‌های قابل شارژ کنترلرها: دو 2V/1800mAH

اگر در میان به دنبال یک راه‌حل سریع‌تر (و احتمالاً ارزان‌تر) هستید: حتماً یک جفت باتری قابل شارژ AA و شارژر باتری برای کنترلرهای Oculus Quest 2 بخرید.

برای شارژر هدست، می‌توانید یک قابل آهنربایی USB-C بگیرید که با تمام دستگاه‌های دیگری که از USB-C استفاده می‌کنند، هم کار خواهد کرد. با اینکه این راه‌حل‌ها به‌اندازه یک پایه شارژر جمع‌وجور لذت‌بخش نیستند، اما می‌توانند مقداری از بار مشکلات شارژ کردن این دستگاه را کم کنند.

منبع RoadToVR
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.