اخبار و نقد بازی و نرم‌افزار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، بررسی هدست های واقعیت مجازی oculus , htc vive , valve index , PSVR

ویدئو معرفی Oculus Quest 2 لو رفت

این ویدئوها به اشتباه بر روی سایت Facebook Blueprint آپلود شده است

همان‌طور که انتظار می‌رفت اسم این هدست Oculus Quest 2 است و ویدئو رسمی معرفی آن بر روی سایت Facebook Blueprint پیداشده است. بعضی از این ویدئوها از روی سایت حذف‌شده است، البته قبل از این اتفاق کاربران آن‌ها را در یوتیوب منتشر کرده‌اند، و بعضی از ویدئوها هنوز بر روی سایت است. این ویدئوها شامل دید عمیقی به یک هدست «هنوز» معرفی نشده است که به شما بعضی از ویژگی‌های آن را نشان می‌دهد.

در این ویدئو اشاره‌شده است که طراحی Oculus Quest 2 نسبت به نسخه اصلی سبک‌تر و راحت‌تر است، البته این اطلاعات قبلاً لو رفته بود. Quest 2 از ۶ گیگ رم و چیپست Snapdragon XR2 شرکت Qualcomm استفاده می‌کند. و این تغییر چیپست یکی از بزرگ‌ترین به‌روزرسانی‌ها نسبت به نسخه اصلی است که از Snapdragon 835 استفاده می‌کرد.
همان‌طور که در ویدئو اشاره شد، Quest 2 دارای «یک صفحه‌نمایش تقریباً 4K» است. همچنین در ویدئو Inside The Headset که در زیر قرار دارد، اشاره می‌شود که این هدست دارای ۵۰ درصد افزایش پیکسل نسبت به نسخه اصلی است.
این ویدئو اشاره می‌کند که Quest 2 دارای یک نسخه ۲۵۶ گیگابایتی است، و شما می‌توانید نگاهی به کنترل‌های این هدست داشته باشید که «ازنظر ارگونومی به‌روزرسانی شده‌اند». این هدست تمام عنوان‌های نسخه اصلی را اجرا می‌کند و هنوز عنوانی مخصوص این هدست معرفی نشده است. همچنین در ویدئو زیر تأییدشده که Oculus Link هنوز هم پابرجا است.

اما در هیچ‌کدام از ویدئو‌های موجود قیمت دستگاه اعلام‌نشده است.
به نظر می‌رسد این محتوا‌ها درواقع برای کنفرانس Facebook Connect (۲۵ شهریور) ذخیره‌شده بودند. انتظار می‌رود این کنفرانس بیشتر نمایشی برای معرفی Quest 2 باشد، و بقیه اعلامیه‌ها در کنار آن گفته می‌شود.
ما سعی می‌کنیم تمام اخبار این کنفرانس را پوشش دهیم، پس با سایت XRMag همراه باشید.

منبع UploadVR

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.