حوزه واقعیت افزوده ، مجازی و ترکیبی

نسخه‌ی بتای بازی Space Junkies منتشر شد

یوبیسافت بتای عمومی نسخه غیر VR بازی Space Junkies را عرضه کرد.

اینطور که از شواهد برداشت میشود بازی شوتر استادیو Montpellier’s شرکت یوبیسافت بنام ‘space junkies’ بدنبال جذب مخاطب بیشتری است زیرا که امروز این شرکت بتای اولیه این بازی را برای کاربران غیر VR (این بازی در واقع یک بازی VR است و انتشار بتای رایگان برای کاربران غیر VR یک نوع جذب مخاطب است) منتشر کرد . این بنا از ۲۵ ژوئن تا ۷ آگوست (۳ مرداد تا ۱۶ مرداد) از طریق  uplay در دسترس کاربران کامپیوتر های شخصی با قابلیت cross play –  با کابران دارای قابلیت مجازی قرار دارد.
برای دسترسی به این بتا باید در سایت رسمی یوبیسافت آن را به اکانت Uplay خود اضافه کنید و بعد از آن می توانید از بخش بازی های رایگان uplay نسخه بتا را دانلود و نصب کنید . نسخه آزمایشی از موس ، کیبورد و دسته بازی های عادی پشتیبانی می کند.
برخلاف نسخه وی آر که کاربران باید از سیستم حداقلی Core i5-4590 یا Ryzen5 1500 X  به عنوان “سی پی یو” و GTX 970 (4GB) یا RX 480X (8GB) به عنوان کارت گرافیک استفاده کنند ، در کمترین حالت نسخه کامپیوتری این بازی برای دستیابی به نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه در پایین ترین تنظیمات گرافیکی نیاز به پردازنده Core i5 2500k  یا  AMD FX 6350 بهمراه پردازنده گرافیکی Nvidia GTX660  یا  AMD Radeon R9 270X خواهد داشت . همچنین برای دستیابی به نرخ ۸۶ فریم بر ثانیه در بهترین تنظیمات گرافیکی به “سی پی یو” Corei5 4590 و کارت گرافیک Nvidia GTX780 نیاز دارید.

اینکه کاربران کامپیوتر های شخصی چه نفع و یا ضرری نسبت کاربران VR دارند مشخص نیست و این بتای ، توانایی استدیو Montpellier در ایجاد تعادل در بازی ها را مشخص می کند.
استدیو بازی همیشه در ایجاد تغییرات جهت بهبود بازی در مراحل پس از انتشار قدم های موثری برداشته است و همچنین ما نمره بسیار خوب ۷.۷ از ۱۰ از ما گرفته که نشانه اعمال تغییراتی است که در نقد کاملی که انتشار یافت دارد. در نتیجه هر آنچه که بتای اولیه از جمله اعطای امتیازات ویژه به کاربران کامپیوتر های شخصی، نشان ما دهد خلاف خصوصیات همیشگی این شرکت خواهد.
در ادامه تاثیرات پشتیبانی از مانیتور های قدیمی بر روی سیستم این بازی به عنوان یک سیستم VR نوپا ( تنها بازی در لیگ بازی های VR که مخاطبانی بدون سیستم VR در آن بازی میکنند)  مشخص نیست.

این بازی به قیمت ۲۰ دلار عرضه شده و از دستگاه های VR زیادی پشتیبانی می کند . این دستگاه ها عبارت اند : HTC vive  ، Oculus Rift ، Valve Index ، هدست Windows VR و PSVR.

منبع RoadToVR

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.