اخبار و نقد بازی و نرم‌افزار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، بررسی هدست های واقعیت مجازی oculus , htc vive , valve index , PSVR

معرفی The Witcher: Monster Slayer

The Witcher: Monster Slayer نام بازی جدید واقعیت افزوده شرکت CD Projekt Red است

بازی جدید واقعیت افزوده از سری بازی‌های Witcher با لقب Monster Slayer توسط استودیو Spokko توسعه داده می‌شود. این استودیو که بخشی از CD Projekt Red است، قصد دارد با استفاده از حالت بازی Pokemon Go، هیولا‌های دنیا تاریک Witcher را به محله شما بیاورد.
از زمان اجرا موفق بازی Pokemon Go مقدار زیادی از بازی‌های مشابه برای تقلید این موفقیت تولید شدند. برای مثال بازی‌های The Walking Dead: Our World، Harry Potter: Wizards Unite که هر دو از استودیو Niantic هستند (استودیو سازنده Pokemon Go) یا Minecraft Earth قصد تقلید این موفقیت را داشتند. حال CD Projekt Red تصمیم گرفته است با بازی The Witcher: Monster Slayer به این رقابت وارد شود.
شما می‌توانید به‌زودی در قالب Geralt به شکار هیولا‌ها در محله خود بپردازید. این بازی با یک رابط کاربری واقعیت افزوده و یک تصویر زنده از دوربین گوشی شما، هیولا در محلی که قرار دارید به شما نشان می‌دهد.
بااینکه در تریلر زیر مرد جوانی را در جنگل غربی اروپا می‌بینیم، اما واضح است که همه افراد به این‌گونه مکان‌ها برای لذت بردن از بازی دسترسی ندارند. احتمالاً خود من بتوانم چند هیولا دریکی از کوچه‌های شهر گیر بیاورم.

جمله «آماده شدن موفقیت است» یکی از جملات تبلیغاتی استودیو Spokko برای Monster Slayer است که احتمالاً اشاره به این دارد که این بازی نسبت به بازی‌های دیگر این ژانر از یک مکانیسم عمیق‌تر برخوردار است. یعنی مانند سری بازی Witcher شما نیاز به استفاده از معجون‌ها، روغن‌ها، بمب‌ها و تله گذاری برای شکست هیولا‌ها دارید.
Monster Slayerدرزمانی که Pokemon Go هنوز هم محبوب‌ترین این ژانر است و هیچ‌کدام از عناوین دیگر نتوانستند به موفقیت آن برسند، معرفی بازی The Witcher: Monster Slayer جالب به نظر نمی‌رسد. از طرف دیگر احتمالاً در این زمان که ویروس کورونا همه‌گیر شده است، احتمال اینکه کسی بخواهد یا حتی اینکه بتواند در محله خود به گشت‌وگذار بپردازد کم است. بااین‌حال هنوز زمان انتشار این بازی اعلام‌نشده است و می‌توان امیدوار بود بعد از بهتر شدن اوضاع جهانی این بازی منتشر شود.
شما می‌توانید در سایت رسمی این بازی ثبت‌نام کنید که به‌محض انتشار بازی به شما خبر داده شود.

منبع UploadVR
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.