اخبار و نقد بازی و نرم‌افزار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، بررسی هدست های واقعیت مجازی oculus , htc vive , valve index , PSVR

معرفی بازی Zenith در سبک JRPG

بودجه اولیه بازی Zenith در عرض ۴ ساعت توسط کاربران سایت Kickstarter تهیه شد

در حال حاضر تعداد زیادی بازی VR در ژانر MMORPG وجود ندارد و OrbusVR: Reborn که شناخته شده ترین آن ها است ، نمی تواند بیشتر از این منصب خود را حفظ کند زیرا عناوینی مانند ، Nostos شرکت netease’s یا بازی جدید توسعه دهنده inXile Entertainment ( شهرت این توسعه دهنده به بازی های نقش آفرینی (RPG) خود است) که یک بازی چندنفره VR است ، در راه است . حال به این لیست بازی جدیدی از دنیا Cyberpunk به نام Zenith اضافه شده است که به تازگی کمپین جمع‌سپاری (در سایت kickstarter) خود را راه اندازی و به نتیجه رسانده است .

این بازی که از JRPG (J مخفف ژاپن است) و انیمه های کلاسیک الهام  گرفته است ، توسط استودیو RamenVR در دست ساخت قرار خواهد گرفت .  موتور این بازی SptialOS است که مختص ساخت جهان های بزرگ و پویا است . تیم سازنده برنامه دارد تا جهانی پویا را بین هدست‌های VR مانند Oculus Rift ، HTC Vive ، PSVR و Valve index برای کامپوتر های خانگی بسازد . جنگیدن ، ساختن ابزار ، جست و جو در یک دنیا زیبا، تشکیل اتحاد و گروه از کارهایی است که بازیکن ها می توانند انجام دهند .

بودجه اولیه که برای بازی در نظر گرفته‌اند $25000 (حدود ۲۷۵ ملیون تومان) است که در عرض ۴ ساعت تامین شد و در حال حاضر $160000 (حدود ۱میلیارد و ۷۶۰ میلیون تومان) جمع شده است .

Lauren Frazier از بیانگذاران این شرکت در بیانیه ای گفت :

Zenith آن پروژه پر اشتیاقی است که دوست داریم با آن رویا زندگی در یک دنیا انیمه را به کاربران VR و PC بچشانیم . ما از طرافداران بازی های نقش آفرینی (RPG) دعوت می کنیم که در ماجراجوییه ما شرکت کنند و خود در نقش یک قهرمان انیمه ای به تصور کنند .

این کمپین ۱ ماه ادامه دارد ، کسانی که علاقه دارند می توانند با $29 (حدودا ۳۱۹ هزار تومان) از بازی حمایت کنند و زمان عرضه بازی یک نسخه دیجیتال آن را دریافت می کنند . با پرداخت $35 (حدودا ۳۸۵ هزار تومان) می توانید نسخه آلفا که مختص به این کاربران است را قبل از عرضه عمومی تجربه کنید . انتظار می رود این بازی در Aug 2020 (مرداد-شهریور ۱۳۹۹) عرضه عمومی شود .

Andy Tsen از بیانگذاران این شرکت در بیانیه ای گفت :

ما پشتیبان های خود را در ساخت این بازی سهیم می دونیم . ما باور داریم هر چه حمایت بیشتری از کاربران Kickstarter دریافت کنیم ، می توانیم دیدگاه بهتری از این بازی را با شما به اشتراک بگذاریم.

(بار تبلیغاتی جمله آخر مرا به خنده وادار کرد)

 

نظرات خود را در مورد این بازی با ما به اشتراک بگذارید…

منبع VRFocus
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.