اخبار و نقد بازی و نرم‌افزار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، بررسی هدست های واقعیت مجازی oculus , htc vive , valve index , PSVR

معرفی بازی Mare

بازی چشم‌نواز Mare که در سبک پازل است، به زودی برای Oculus Quest منتشر خواهد شد

قرار است در سراسر سال 2021 عناوین هیجان انگیزی برای هدست‌های واقعیت مجازی مخصوصاً Oculus Quest منتشر شود. یکی از این عناوین، Mare از Visiontrick Media در سبک ماجراجویانه و پازل است که به‌تازگی به Oculus Store و با تاریخ انتشار «اوایل 2021» اضافه شده است.

Mare

Mare یک بازی تازه نیست، در واقع این بازی در سال 2016 و به قصد تولید یک عنوان انحصاری با همکاری Visiontrick Media و Oculus، رونمایی شد. آخرین تریلر Mare اسفند سال ۹۷ و طی کنفرانس SXSW که در شهر آستین به نمایش در آمد، در آن تریلر تاریخ انتشار بازی تابستان سال ۹۸ در نظر گرفته شده بود. تیم توسعه در توئیتی انتشار این بازی را برای اوایل سال 2021 تأیید کرد.

به نظر می‌رسد این بازی یک پازل ماجراجویانه خوب را ارائه دهد که شما باید در آن با استفاده از یک پرنده مکانیکی از یک هوش مصنوعی همراه دفاع کنید و او را راهنمایی کنید. این بازی شما را در یک فضای چشم‌نواز قرار می‌دهد و شما می‌خواهد که مسیر این همراه را به سمت مقصدش باز کنید تا به سرنوشت نهایی‌اش برسد. در این حین شما می‌توانید از داستان مرموز بازی لذت ببرید.

داستان بازی طی ۸ قسمت روایت می‌شود که هرکدام دارای یک گنجینه گم شده هستند، با پیداکردن این گنجینه می‌توانید یک پایان مخفی را باز کنید. شما تمام این کارها را با خیره شدن و تاب خوردن به سمت آسمان یا شیرجه زدن در بین دره‌ها انجام می‌دهید، کاملاً می‌توانید با نگاه‌کردن به یک سمت پرنده را هدایت کنید. امیدوارانه این بازی یک تجربه راحت و نشسته برای بیشتر افراد خواهد بود.

Mare

در حال حاضر، Mare در بخش «به‌زودی» Oculus Quest در فروشگاه Oculus قرار دارد اما Visiontrick Media بازی Mare را برای Oculus Rift هم تأیید کرده است. تیم توسعه در توئیتر گفت: «نسخه Oculus Rift بازی Mare مقداری بعد از نسخه Quest در دسترس قرار خواهد گرفت.»

برای مطلع شدن از اخبار آینده Mare با سایت XRMag همراه باشید.

منبع VRfocus
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.