اخبار و نقد بازی و نرم‌افزار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، بررسی هدست های واقعیت مجازی oculus , htc vive , valve index , PSVR

معرفی بازی واقعیت مجازی Phantom: Covert Ops

امروز شرکت بازی سازی nDreams بازی ویدئویی بعدی واقعیت مجازی خود را با نام Phantom: Covert Ops با همکاری  Oculus Studios معرفی می کند. فانتوم یک بازی اکشن خشن است که در سال جاری برای دیوایس ها Quest و Rift  به بازار می آید.

پنهان کار کایاک‌سوار!

در فانتوم شما به عنوان یک عملیات پنهانی بازی می کنید که در کایاک (نوعی قایق) تاکتیکی با سلاح های درجه نظامی به منظور از بین بردن تهدیدات دشمن در حال انجام ماموریت خواهید بود.

مشخص نیست که این بازی چه قدر بزرگ خواهد بود، اما تریلر تیزر و اطلاعاتی که تا کنون دیده ایم، به نظر می رسد که این دارای یک منطقه قابل کشف است.

برندیش در وبلاگ خود می گوید: ما می خواستیم احساس قایقرانی را در بازی بوجود آوریم. اما ما باید مطمئن می شدیم که هر کسی بازی را انتخاب می‌کند از آن لذت ببرد صرف نظر از تجربه زندگی واقعی خود در قایق!.

ما برای مدتی فکر می کردیم که باید دو طرح جداگانه برای کنترل قایق داشته باشیم یکی برای کاربران مبتدی و دیگری برای کارشناسان حرفه ای!. در نتیجه به نسخه ای رسیدیم که برای همه مناسب بود. برای اولین بار تایمر ابتکاری جذاب دارد که عمیق و بی نظییر به نظر می رسد که در طول زمان میشود به آن تسلط پیدا کرد .

ما زمان زیادی را صرف این قضیه کردیم اما به نتایج آن افتخار می کنیم.

در ادامه برندیش توضیح می دهد که چگونه مکانیک مخفی کاری بر اساس حرکت و صدا انجام خواهد گرفت .

 

او می گوید: شما اغلب خود را زیر یک راهرو می بینید که بالای سرتان یک دشمن است و تنها راه مطمئن بودن در مورد مکان آنها این است که با دقت پاهای خود را در کمال خونسردی تکان دهید و نگاه دارید.

البته آرامش تنها راه رسیدن به دشمنان نیست بلکه می توانید برای منحرف کردن دشمنان چراغ ها را هدف بگیرید یا مستقیما با آن ها سرشاخ شوید!.

برندیش می گوید هر مرحله از بازی دارای راه حل های متفاوت برای به پایان رساندن آن است.

مطالب زیر شاید براتون جالب باشه

لوئیس برندیش مدیر بازی استودیو nDreams در پست وبلاگ آکولوس می گوید فانتوم به طور خاص برای اکولوس ریفت و کوئست طراحی شده است و امکان دارد بصورت انحصاری فقط مختص این پلتفرم باشد.

هنوز هیچ تاریخ مشخصی برای انتشار این بازی در نظر گرفته نشده است اما nDreams می گوید این بازی در سال 2019 عرضه خواهد شد.

 

منبع Road To VR
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.