اخبار و نقد بازی و نرم‌افزار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، بررسی هدست های واقعیت مجازی oculus , htc vive , valve index , PSVR

قرارداد NBA با فیس‌بوک

NBA با فیس‌بوک قرارداد چندساله بست، و Oculus همکار رسمی واقعیت مجازی NBA خواهد بود

فیس‌بوک قرارداد چندساله‌ای با «اتحادیه ملی بسکتبال»(NBA) امضا کرد که این شرکت را رسماً به همکار رسمی بازاریابی واقعیت مجازی NBA، NBA بانوان (WNBA) و NBA_G League تبدیل می‌کند.
از این به بعد Oculus به‌عنوان «شریک ارائه‌دهنده» بازپخش‌های NBA بر روی شبکه‌های ESPN، ABC و TNT خواهد بود و از آن به‌عنوان Oculus Front Row View (چشم‌انداز ردیف اول Oculus) یاد خواهد شد. اجرا زنده مسابقات با استفاده از یک دوربین ریل سوار انجام می‌گیرد که حرکات را از بالا تا پایین زمین‌بازی دنبال می‌کند.
NBA League Pass در کنار Oculus Venues بر روی هدست‌های Quest و Go در دسترس خواهد بود. فیس‌بوک می‌گوید که زاویه جدید دوربین «فقط یکی از تجربه‌های خلاقانه‌ای است که Oculus وNBA برای طرفداران در‌ خانه فراهم خواهند کرد.»
این قرارداد با بازی‌های حذفی 2020 NBA مصادف خواهد بود. شما می‌توانید جدول بازی‌های NBA VR را با استفاده از Oculus Venues بر روی هدست‌های Quest و Go ببینید.
Julie Morris معاون بخش رسانه، تجارت و توسعهNBA می‌گوید:

این همکاری نشان‌دهنده تعهد ما در جلو بردن راه‌های ارتباطی جدید و خلاقانه با طرفداران NBA، WNBA و NBA_G League است. با همکاری Oculus، ما نه‌تنها تجربه‌ جدیدی برای طرفداران فراهم می‌کنیم بلکه با استفاده از دستگاه‌های واقعیت مجازی Oculus دید زاویه دوربین جدیدی را به مسابقات اضافه می‌کنیم.

قبل از اینکه اپل پلتفرم NextVR را در اوایل سال 2020 خریداری کند، NextVR حق انحصاری استریم کردن بازی‌های NBA را به‌صورت سه‌بعدی ۱۸۰ درجه در دست داشت. این مجوز به دست Yahoo Sport و گروه واقعیت مجازی RYOT افتاد که تا ۲۲ مرداد، ۱۳ بازی را پوشش داند. حالا به نظر می‌رسد نه‌تنها این حق در اختیار گرفته است، بلکه برای بازاریابی بیشتر WNBA و NBA_G League را هم پوشش می‌دهد.
بعلاوه پوشش بازی‌های نهایی NBA، Oculus از طریقESPN Wide World of Sports و IMG Academy بازی‌های فصل 2019-20_NBA و ادامه فصل WNBA که در شهر‌های اورلاندو و برادنتون ایالت فلوریدا را پوشش خواهد داد.
در آینده می‌توانید توقع داشته باشید که علامت Oculus را دربازی‌های NBA و WNBA ببینید.

منبع Road to VR

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.