اخبار و نقد بازی و نرم‌افزار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، بررسی هدست های واقعیت مجازی oculus , htc vive , valve index , PSVR

عنوان جدید واقعیت مجازی یوبیسافت این بار در دنیا Far Cry

این عنوان مکان محور به اسم Far Cry VR: Dive into Insanity، توسط یوبیسافت و شرکت Zero Latency توسعه داده می‌شود

تا به امروز ثابت‌شده است که شرکت یوبیسافت از معدود توسعه‌دهندگان AAA است که برای تولید محتوا واقعیت مجازی اصرار دارد. و اگر هم شرکت به تولید یک آی‌پی جدید علاقه‌مند نباشد از قدرت یک فرنچایز شناخته‌شده خود استفاده می‌کند، و این بار یوبیسافت با عنوان Far Cry VR: Dive into Insanity به سراغ فرنچایز Far Cry رفته است.
Far Cry VR Dive Into Insanity
این پروژه با همکاری شرکت Zero Latency توسعه داده می‌شود و اولین بار به آن در اواخر بهار اشاره شد. در بازی Far Cry VR: Dive into Insanity که بر اساس بازی Far Cry 3 ساخته‌شده است، شما به آن جزیره سنگی برگشته و با Vaas و زیردستانش مبارزه می‌کنید.
ازآنجایی‌که Far Cry VR: Dive into Insanity یکی از تجربه‌های شرکت Zero Latency است، پس نیازی به توضیح ندارد که؛ حرکات این عنوان کاملاً فیزیکی است و تمام هشت بازیکن آن مجهز به سلاح‌های هپتیکی هستند. یکی از نکات مثبت بازی این است که به شما اجازه می‌دهد با یک شیوه جدید به کاوش‌ Rook Island بپردازید که طرفداران این قسمت آن را به‌خوبی می‌شناسند. هر دور گیم‌پلی این بازی حدوداً ۳۰ دقیقه است.
معاون ارشد بخش New Business، خانم دبورا پاپیرنیک در اعلامیه‌ای گفت:

زمانی که به تولید یک تجربه گیمینگ پویا و به‌یادماندنی می‌رسد، واقعیت مجازی مکان محور می‌تواند احتمالات ممکن را گسترش دهد. و عنوان Far Cry VR: Dive into Insanity به بازیکن‌ها این امکان را می‌دهد که خود را در دنیا غنی Far Cry 3 غوطه‌ور کنند و شخصیت شرور به‌یادماندنی این بازی را از پا دربیاورند.

Far Cry VR Dive Into Insanity
مدیرعامل شرکت Zero Latency، آقای تیم روس می‌گوید:

ما قصد داریم که با همکاری یوبیسافت دنیا Far Cry 3 را به واقعیت مجازی بیاوریم. این عنوان می‌تواند تجربه فوق‌العاده‌ای برای طرفدارانی باشد زیرا که آن‌ها را در سطح شگفت‌انگیزی از غوطه‌وری به Rook Island برمی‌گرداند.

در حال حاضر قرار بر این است که Far Cry VR: Dive into Insanity به‌صورت اختصاصی توسط Zero Latency و در سال 2021 عرضه شود. این شرکت دارای بیشتر از ۴۵ شعبه واقع در ۲۲ کشور است، البته سه شعبه‌ای که در انگلستان هستند توسط MeetspaceVR اداره می‌شوند.
بااینکه صنعت VR LBE (واقعیت مجازی سرگرمی-مکان محور) هنوز و به‌آرامی در حال بهبود یافتن پس از همه‌گیری ویروس است، یوبیسافت به سرمایه‌گذاری بر روی این صنعت ادامه می‌دهد. یوبیسافت تابه‌حال عنوان کاخ گردی مانند North-Dame VR و عنوان اتاق فرار واقعیت مجازی Prince of Persia: The Dagger of Time که هر دو واقعیت مجازی مکان محور هستند را در پرونده خود ثبت کرده است. سایت XRMag را برای دنبال کردن خبر‌های آتی این عنوان دنبال کنید.

منبع VR Focus
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.