اخبار و نقد بازی و نرم‌افزار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، بررسی هدست های واقعیت مجازی oculus , htc vive , valve index , PSVR

شرکت HP از نرم‌افزار‌های بعد از انتشار Reverb G2 خبر می‌دهد

به احتمال زیاد Reverb G2 تنها پروژه فعلی واقعیت مجازی HP نیست

طی رویداد دیجیتالی Microsoft Mixed Reality در هفته گذشته، Peter Peterson خبر از وجود احتمالی چند «اعلامیه هیجان‌انگیز» برای نرم‌افزارهای هدست واقعیت مجازی Reverb G2 داد.
Peterson گفت:

به‌عنوان رهبر چند گروه نرم‌افزاری در HP می‌گویم؛ ما فقط به وضعیت امروزی واقعیت مجازی نگاه نمی‌کنیم. ما واقعاً شروع به بررسی کار‌های دیگری که یک کاربر دستگاه واقعیت مجازی می‌تواند انجام دهد، کرده‌ایم. و من می‌خواهم بگویم ما به آینده می‌نگریم و آینده به‌زودی فرامی‌رسد. ما به‌زودی فناوری‌هایی که در حال آماده کردن آن‌ها هستیم را به نمایش درمی‌آوریم و یک هدست باکیفیت مانند HP Reverb G2 با آن‌ها عالی خواهد شد.

Peterson اشاره دیگری در مورد این اعلامیه‌ها نکرد. مشکل اینجاست که HP Reverb G2 هم یک هدست برای مصرف‌کنندگان و هم شرکت‌ها است، پس این نرم‌افزار‌هایی که Peterson از آن‌ها صحبت می‌کند امکان دارد برای هرکدام از این مشتریان باشد. به توجه به این موضوع شاید افکار به سمت بازی یا تجربه خلاقانه تولیدی HP برود، ولی به همان اندازه امکان دارد که یک سرویس یا یک پلتفرم باشد.
Reverb G2 با قول ارائه کیفیت 4K و بهبود طراحی به پشتوانه همکاری Valve، توجه خیلی از علاقه‌مندان واقعیت مجازی را به خود جلب کرده است. این هدست در پاییز امسال و باقیمت 599 دلار (تقریباً ۱۳میلیون و ۸۰۰ هزار تومان) عرضه می‌شود و هم‌اکنون قابل پیش‌خرید است، پس خوش‌بختانِ به‌زودی خبر‌های بیشتری از این نرم‌افزارها می‌شنویم.

برای خواندن مشخصات این هدست واقعیت‌ مجازی به اینجا مراجعه کنید.

منبع UploadVR

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.