اخبار و نقد بازی و نرم‌افزار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، بررسی هدست های واقعیت مجازی oculus , htc vive , valve index , PSVR

شایعه: اپل ساخت هدست واقعیت افزوده خود را در سال 2021 شروع می‌کند

تحلیلگر کهنه‌کار آقای Ming-Chi Kuo با پیشگویی تازه برای سال جدید میلادی ازراه‌رسیده است

به گفته تحلیلگر TF International Securities و محقق شرکت اپل، Ming-Chi Kuo، اپل قصد دارد در این سال میلادی دامنه گسترده‌ای از پروژه‌های جدید را آغاز کند که شامل هدست واقعیت افزوده این شرکت و دستگاه‌های ردیاب AirTag هستند.

در متن‌های تحقیقاتی آقای Kuo که توسط سایت MacRumors به اشتراک گذاشته شده است، ایشان ادعا می‌کنند تولید این محصول همراه با دستگاه‌های مختلفی از اپل مانند AirPod و Mac سیلیکونی جدید، شروع خواهد شد. باتوجه‌به ارائه خصوصی که در سال 2019 توسط Mike Rockwell و در پارک اپل برگزار شد، ارائه هدست واقعیت افزوده اپل برای سال 2022 و بعد از انتشار یک دستگاه ترکیبی واقعیت افزوده/واقعیت مجازی برنامه‌ریزی‌شده است.

هدست واقعیت افزوده

AirTag یکی قدیمی‌ترین شایعه‌های حول شرکت اپل است که ارائه‌دهنده یک راه‌‌حل برای ردیابی اشیا است. مانند ردیاب‌های Tile، AirTag را می‌توانید به وسایل شخصی ‌(مانند کلید، کوله‌پشتی و هرچیز با ارزش دیگر) بچسبانید و با استفاده از یک دستگاه اپل آن‌ها را ردیابی کنید. شایعات مربوط به AirTag حدود دو سال پیش شروع شد، و تا به امروز سوال است که آیا این ردیاب‌ها واقعی هستند یا خیر.

مشخصاً نمی‌شود به این اطلاعات با دید کاملاً خوش‌بینانه نگاه کرد. قبلاً Kuo انتشار هدست واقعیت افزوده در اواسط سال 2020 میلادی پیش‌بینی کرده بود. این ماجرا مربوط به قبل زمانی می‌شود که اطلاعات لو رفته از احتمال انتشار هدست واقعیت افزوده در سال 2022 خبر داد.

منبع VRScout
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.