اخبار و نقد بازی و نرم‌افزار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، بررسی هدست های واقعیت مجازی oculus , htc vive , valve index , PSVR

زمان انتشار نسخه بعدی بازی SuperHot اعلام شد

توسعه‌دهندگان SuperHot به بعضی از سؤالات نسخه بعد این بازی جواب داده‌اند

بازی SuperHot: Mind Control Delete چهار برابر نسخه اصلی است و برای کسانی که نسخه اصلی را دارند، رایگان خواهد بود.

طی چند روز گذشته، گروه SuperHot اعلام کرد؛ تا پایان این ماه نسخه‌ای در ادامه بازی SuperHot (2016) برای PC، PlayStation 4، و Xbox One منتشر خواهد کرد. به گفته این گروه، بازیکن‌ها پا به ماجراجویی جدیدی در دنیا SuperHot گذاشته، با این تفاوت که این نسخه چهار برابر بزرگ‌تر از نسخه اصلی خود خواهد بود.

این نسخه که در ۲۶ تیر (16th July) در دسترس خواهد بود، شامل توانایی‌ها، تکنیک‌های خاص، هک کردن و دشمنان جدید خواهد بود. بازیکن‌ها می‌توانند کاراکترهای متفاوتی را برای این بازی انتخاب کنند، در همین حال می‌توانند با هرکدام از این کاراکترها به روش‌های مختلف به بازی پرداخت.

این گروه اعلام کرد که توسعه نسخه Mind Control Delete در سال 2017 آغاز شد و قرار بود در پایان همان سال به‌عنوان یک DLC برای نسخه اصلی منتشر شود. بااین‌حال در حین پروسه توسعه این بازی تبدیل به یک نسخه کامل و به دنباله نسخه اصلی تبدیل شد.

متأسفانه، به نظر می‌رسد تا اطلاع ثانوی شاهد نسخه VR این بازی نخواهیم بود. باوجوداینکه SuperHot VR یکی از محبوب‌ترین بازی‌های VR است، بر اساس توییتری از اکانت رسمی، نسخه Mind Control Delete در زمان عرضه از VR پشتیبانی نخواهد کرد.

SuperHot

نکته مثبت این است؛ کسانی که نسخه اصلی را در دارایی‌های مجازی خود دارند، بازی SuperHot: Mind Control Delete را به‌صورت کاملاً رایگان دریافت خواهند کرد. این جمله برای کسانی که SuperHot را در Epic Games Store، GoG، Steam، یا PS4 خریداری کرده باشند، صدق می‌کند.

بعد زمان انتشار بازی Mind Control Delete در لایبری PC و PS4 به‌صورت خودکار اضافه خواهد شد، کاربران Xbox One هم کد خرید بازی را دریافت خواهند کرد. کسانی که بازی SuperHot را در فروشگاه Epic Games به‌رایگان دریافت کرده‌اند، این نسخه را با رایگان دریافت نخواهند کرد. اگر بازی SuperHot را تا قبل از ۲۶ تیر خریداری کنید، این بازی را به‌رایگان دریافت خواهید کرد.

SuperHot

مایه تأسف است که خبری از نسخه VR این بازی نیست، ولی بااین‌حال احتمال خیلی کمی وجود دارد که این بازی درنهایت برای هدست‌ها منتشر نشود. باوجوداینکه SuperHot VR در سال 2016 منتشرشده است، هنوز هم یکی از رضایت‌بخش‌ترین بازی‌ها بر روی هدست‌های SteamVR و Oculus است که حتی از نسخه PC خود خیلی بهتر ظاهر شد. در حال حاضر امیدواریم که این بازی دوباره تأخیر نخورد.

بازی SuperHot بر روی Oculus Rift، Oculus Quest، SteamVR و Viveport در دسترس است.

منبع VRScout

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.