اخبار و نقد بازی و نرم‌افزار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، بررسی هدست های واقعیت مجازی oculus , htc vive , valve index , PSVR

رونمایی رسمی بازی Population: One

تاریخ راه‌اندازی برای بازی نبرد مطرح Population: One در پاییز 2020 تأیید شد

مدتی از انتشار جزئیات به خصوصی از نسخه واقعیت مجازی بازی جنگی Population: One توسط شرکت سازنده آن یعنی BigBoxVR می‌گذرد، اما حالا و در رونمایی رسمی از این نسخه بازی این شرکت نمای تازه‌ای از ظرافت خود را در بازی به نمایش گذاشته است. بازی Population: One که بخشی از همایش Facebook Content این هفته بود، نام خود را به فهرست بازی‌های فوق‌العاده‌ای که در ادامه سال 2020 منتشر خواهند شد اضافه کرد.
Population: Oneنسخه اورجینال بازی Population: One که دو سال پیش در همایش Gamescom معرفی شد به نظر یک تجربه امیدبخش از یک بازی چندنفره بود که حتی وبسایت VRFocus طی گزارشی اذعان کرد: “بازی Population: One اصلاً شبیه یک بازی که هنوز نیاز به i پیشرفت و رفع مشکلات داشت نبود، بلکه یک بازی یکپارچه و عالی بود و خیلی خوب می‌تواند در چارچوب واقعیت مجازی یک بازی شوتینگ جا بگیرد و بدرخشد.”
همان‌طور که از یک بازی تیراندازی سوم‌شخص انتظار می‌رود، Population: One یک تجربه ناب از یک بازی چندنفره است که در هر بازی 6 تیم 3 نفره و مجموعاً 18 نفر را داراست. به بازیکنان آزادی کامل داده شده تا هرگونه که دوست دارند در محیط بازی جابه‌جا شوند، بین سنگرها بدوند، از هر ساختمانی که دوست دارند برای داشتن منظره‌ای بهتر بالا بروند و همین‌طور قادر به پرواز باشند.
بازیکنان بعد از اینکه به دنبال تسلیحات مناسب خود گشتند و آن‌ها را جمع کردند تا در بازی سلاخی نشوند، با یک وسیله نقل‌وانتقال به داخل محیط بازی برده می‌شوند و بدون هیچ چتر نجاتی از آسمان پرت می‌شوند تا در محیط بازی فرود بیایند. تا جایی که می‌توانید در بازی دوام بیاورید و با مصالحی که در اختیارتان هست سازه‌هایی مانند دیوار یا پلتفرم هایی برای دفاع از خودتان بسازید.
Population: One
Population: One پاییز امسال راه اندازی خواهد شد که برای هدست های Oculus Quest, Oculus Rift, HTC Vive, Windows Mixed Reality and Valve Index ویژگی های خاصی را خواهد داشت. به محض راه اندازی بازی شرکت BigBoxVR نیز پشتیبانی خود را از بازیکنان با امکانات جدید و رویداد های زنده درون بازی آغاز خواهد کرد.
و این تنها عضو کوچکی از امپراطوری عظیمی است که صاحبان Oculus Quest برای خود ترسیم کرده اند. همچنین در لیست بازی هایی که قرار است در اکتبر سال 2020 منتشر شوند نام های بازی های با کیفیتی مثل The Walking Dead: Saints & Sinners، Blaston, Little Witch Academia: VR Broom Racing and Rez Infinite نیز به چشم میخورند. همچنین بازی های The Climb 2, Star Wars: Tales from the Galaxy’s Edge, Myst و Warhammer 40,000: Battle Sister نیز انتظار می رود تا به زودی منتشر شوند. همچنین فراموش نکنیم که Oculus Quest 2 نیز تا ماه آینده راه اندازی خواهد شد.
انتشار بازی Population: One که امکان یک تجربه تیراندازی سوم‌شخص عالی همانند همان بازی دوبعدی را برای بازیکن‌ها فراهم می‌کند بدون شک یکی از بزرگ‌ترین اخبار امسال خواهد بود. به‌محض انتشار جزئیات بیشتری از بازی، XRMag شما را در جریان اخبار جدید خواهد گذاشت.

منبع VR Focus

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.