اخبار و نقد بازی و نرم‌افزار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، بررسی هدست های واقعیت مجازی oculus , htc vive , valve index , PSVR

دمو بازی Iron Man VR به زودی منتشر خواهد شد

بازی Iron Man VR قبل از زمان نهایی انتشار یک دمو بر روی PS VR دریافت خواهد کرد

بازی Iron Man VR چندین بار تأخیر خورد، اما نهایتاً برای تاریخ انتشار ۱۳ تیر ۹۹ قطعی شد و احتمال دارد یک دمو Iron Man VR هم قبل از انتشار بازی منتشر شود.

در اواخر سال ۹۸ سایت Gematsu در مورد لیست شدن دمو بازی Iron Man VR در فروشگاه پلی‌استیشن گزارشی تهیه‌کرده بود. توسعه‌دهندگان بازی تابه‌حال وجود یک دمو را تأیید نکرده بودند، و زمانی که این بازی یک تأخیر نامعین به دلیل پاندمی شدن ویروس کورونا داشت، بعید به نظر می‌آمد که این دمو راه خودش را به سمت بازیکن‌ها پیدا کند.

مدت کوتاهی بعد از تأیید تاریخ انتشار بازی (۱۳ تیر)، سایت Gematsu خبر داد که این دمو در فروشگاه‌های پلی‌استیشن قابل پیدا کردن است.

دمو این بازی هنوز به‌صورت عمومی قابل دریافت نیست، اما در به‌روزرسانی جدید گفته شد که بعد از نهایی شدن چندین آماده‌سازی، عرضه خواهد شد.

بعد از کمی تحقیق مدارک بیشتری برای انتشار این دمو پیدا کردیم. بااینکه به نظر می‌آید صفحه رسمی بازی اشاره‌ای به دمو نکرده است، در سورس کد این صفحه متنی پیداشده است که بدین‌صورت است «جزییات، دمو، عکس‌ها، ویدئو‌ها و نقد‌های Iron Man VR را کاوش کنید»

در هر صورت ما هنوز اطلاعیه رسمی از انتشار دمو Iron Man دریافت نکرده‌ایم اما به‌احتمال‌زیاد مدتی قبل از زمان انتشار بازی شاهد دمو این بازی خواهیم بود. و ازآنجایی‌که از محتویات این دمو خبری نیست، احتمال می‌دهیم بخشی از بازی باشد که پارسال آن را مشاهده کردیم. در آن پیش‌نمایش چشم‌گیر ما شاهد بخش آموزشی بازی، سیستم خلاقانه پرواز بازی و نجات یک شخص از هواپیما در حال سقوط بودیم.

بازی Iron Man VR در ۱۳ تیر ۹۹ منتشر خواهد شد، و در حال حاضر به قیمت ۴۰ دلار قابل پیش‌خرید است. این بازی توسط گروه Camouflaj توسعه داده می‌شود و توسط Sony Interactive Entertainment به‌صورت انحصاری برای PSVR منتشر خواهد شد.

منبع Road to VR
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.