اخبار و نقد بازی و نرم‌افزار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، بررسی هدست های واقعیت مجازی oculus , htc vive , valve index , PSVR

در بزرگترین پارک واقعیت مجازی جهان چه می گذرد؟

در دوسال گذشته فناوری واقعیت مجازی در جنبه های مختلف زندگی مردم وارد شده است . ما شاهد آن هستیم که انسان ها در حال گسترش دادن برداشتشان از دنیای واقعی هستند و از این رو استفاده از واقعیت مجازی در حال گسترش یافتن است .

امروزه صاحبان کسب و کار مختلفی در حال بررسی استفاده از فناوری واقعیت مجازی هستند یا حتی آن را به کار برده اند تا بتوانند در محیط های اقتصادی در حال تغییر رقابت پذیر بمانند .

شاید ما هم در گذشته به این موضوع فکر نمی کردیم که با گذاشتن یک عینک هم به شهر‌بازی برویم و هم از دنیای عجیب و غریب حیوانات وحشی و اهلی سر دربیاوریم.یا شاید هم دیگر لازم نباشد که دست خانواده را بگیریم و به سفر یا گردش علمی برویم. همه چیز آنقدر با فناوری واقعیت افزوده و مجازی ساده تر شده است.

مرکزی با حدود 3 طبقه پر از عینک های  واقعیت مجازی بسیار با کیفیت و بیش از 40 شبیه ساز که شامل شبیه ساز های بیت سابر ، سورتمه ، شبیه ساز پرواز ، ماشین های مسابقه ای با سرعت بالا ، و … اشاره کرد.

این مکان برای علاقه مندان به واقعیت مجازی بسیار جذاب است و شما در این نمایشگاه می توانید تصمیم بگیرید که چه عینک واقعیت مجازی برای شما جذاب تر است.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.