اخبار و نقد بازی و نرم‌افزار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، بررسی هدست های واقعیت مجازی oculus , htc vive , valve index , PSVR

سرورهای بازی StarBlood Arena برای همیشه خاموش می‌شوند!

استودیو WhiteMoon Dreams که توسعه دهنده بازی StarBlood Arena است در اوایل سال ۲۰۱۹ اعلامیه مبتنی بر تعطیلی سرور های این بازی در ۲۵ جولای (۳ مرداد) منتشر کرد.

یکی از سخنگو های این استدیو اخر هفته گذشته پیشنهاد داد که بازیکن ها در اخرین رویداد بازی با نام “wednseday night wars” شرکت کنند که در حقیقت اخرین دیدار بازیکن ها در این بازی است.

در ادامه گلچینی از اخرین اعلامیه بازی SBA میخوانیم:

دانستن این موضوع که دوستان زیادی در این بازی پیدا کردیم ، تسکینی بر درد این وداع است. من در مورد پیوند های زندگانی صحبت می کنم ، چیزی که شما نمی توانید با ارقام فروش یا بررسی شاخص DAU (کاربران فعال روزانه) ارزیابی کنید.
من عکس ها و پیام هایی از تجمع بازیکن ها در دنیا واقعی دریافت کرده ام حتی داستان هایی از همبستگی بازیکن ها در تراژدی های سخت زندگی شنیده ام.
حتی زمانی که عمه ام فوت کرد این بازیکن های SBA بود که به من دلداری دادند. نکته این است با اینکه غروب این خورشید (خاموشی سرور های بازی) خیلی ناراحت کننده است اما کسی نمی تواند دلبستگی ما به هم دیگر و این بازی را از ما بگیرد.
به هر حال ، لطفا این چهارشنبه تا جایی که می توانید بازی کنید. آغاز رویداد ۶ صبح و پایان آن با خاموشی سرور ها خواهد بود.

استدیو تصمیم داشت که بخش آفلاین برای بازی طراحی کند اما در نهایتا این تصمیم منتفی شد.
Starblood arena اولین بار April ۲۰۱۷ (فروردین ۱۳۹۶) اجرا شد. با اینکه استقبال اولیه آن کمتر از حد انتظار بود اما مثل هر بازی VR انلاین دیگری کار به جایی رسید که به دلیل شلوغی سرور ها ، بازیکن ها محدودیت ساعتی برای انلاین بودن داشتند .
در ادامه نگاهی به گیمپلی این بازی می اندازیم.

 

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.