اخبار و نقد بازی و نرم‌افزار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، بررسی هدست های واقعیت مجازی oculus , htc vive , valve index , PSVR

حالت چندنفره Beat Saber عرضه شد

این حالت هم‌اکنون برای PC VR و Quest در دسترس است، اما برای هدست PSVR تأخیر خواهد داشت

از عرضه بازی سال‌ها گذشته است و هم‌اکنون ۲ تا ۵ بازیکن Beat Saber می‌توانند به‌صورت هم‌زمان در یک مپ به رقابت بپردازند. چندین سال پیش Beat Games قول داده بود که عملکرد چندنفره را به بازی Beat Saber اضافه کند، اما تا ماه گذشته هیچ خبری در مورد این موضوع منتشر نشده بود.
به‌عنوان قسمتی از کنفرانس Facebook Connect، Beat Games اعلام کرد که پشتیبانی حالت چندنفره هم‌زمان با انتشار Oculus Quest 2 یعنی در روز ۱۳ اکتبر (۲۲ مهر) منتشر خواهد شد.

مدت کوتاهی بعدازاین اعلامیه، استودیو Beat Games گفت که احتمال دارد این حالت برای PSVR با تأخیر منتشر شود که در پاسخ به توییت یک کاربر این موضوع تأیید شد:

متأسفانه، حالت چندنفره برای PS4 با تأخیر منتشر خواهد شد، ولی ما سخت بر روی آن کار می‌کنیم! لطفاً همراه با ما صبور باشید و ما هم سعی می‌کنیم شما را دائماً نسبت به توسعه این حالت برای PS4 مطلع کنیم. از شما برای درک این مسئله تشکر می‌کنیم.

حالت چندنفره تنها اعلامیه Beat Games در کنفرانس Facebook Connect نبود. یک موزیک پک از گروه BTS تا آخر امسال برای Beat Saber منتشر خواهد شد. دی ال سی‌های دیگر این بازی شامل موزیک پک‌هایی از Linkin Park، Green Day و Imagine Dragons می‌شود و این گروه کره‌ای آخرین گروه (اعلام شده) در این لیست هستند.
به‌روزرسانی حالت چندنفره Beat Saber هم‌زمان با انتشار Quest 2 برای پلتفرم‌های PC VR و سری Quest منتشر شد.

منبع UploadVR

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.