اخبار و نقد بازی و نرم‌افزار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، بررسی هدست های واقعیت مجازی oculus , htc vive , valve index , PSVR

تریلر جدید از بازی Stormland

در این تریلر شاهد تنوع دشمنان ، سیستم انفجار و مبارزه و ... هستیم

Stormland که بازی جدید شرکت Insomniac Games است، انحصاری Oculus Rift است و در تاریخ ۲۳ آبان (14th November) منتشر خواهد شد. در طی این مدت Oculus و Insomniac به طور هفتگی خبرهایی از بازی منتشر می کنند تا به ما یک چشم انداز نسبت به بازی دهند. تریلر هفته گذشته این بازی به طور کامل بر روی سیستم مبارزه و ماموریت‌های هفتگی تمرکز داشت، اما تریلر این هفته بر روی انواع دشمنان (از بزرگ تا کوچک) تمرکز دارد و می‌توان گفت به طور قابل‌انکاری بازی دارای یک سیستم مبارزاتی خوبی است.

در این ویدئو، تمرکز بر روی تنوع دشمنان از پهبادها، اسوورم‌ها، دیده‌بان‌ها، تکتیراندازها، نگهبان‌ها، موشک‌انداز‌ها و دو نوع جدید از دشمن ها با نام‌های «گروهان رعد آسا» و « گروهان جالوت»، است.

همانطور که در تریلر قبل دیدیم، می توانید بعضی از دشمنان هم به راه مرسوم و هم با یک دست کجی ماهرانه نسبت به محفظه باتری آن ها، از پا در آورید. و ما امیدواریم که بتوانیم این تاکتیک های خلاقانه را بر روی بقیه نوع های دشمنان هم پیاده کنیم ، اما از آنجایی که در نسخه دمو با دشمنان بزرگتر برخورد نداشتیم، هیچ نظری نمی توانیم در مورد این موضوع بدهیم.

با توجه به تریلری که در مرداد ماه (August) منتشر شد، می‌دانیم که این بازی شامل سیستم مبارزاتی غنی است. تاکید این تریلر بر روی تنوع تاکتیک ها مثل تاکتیک های محیطی، توانایی مخفی کاری، مانور بالا با اسلحه های کوچک و رو در رویی با اسلحه های سنگین، بود.

استودیو این بازی، تریلر های بیشتری از این بازی تا زمان عرضه منتشر خواهد کرد. در این زمان این احساس را داریم که بخش بزرگی از گیم پلی را شاهد بوده ایم، و امیدواریم که Insomniac طی دو هفته آینده ما را غافلگیر کند.

نظر شما در مورد این تریلر جدید چیست؟

منبع RoadToVR

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.