اخبار و نقد بازی و نرم‌افزار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، بررسی هدست های واقعیت مجازی oculus , htc vive , valve index , PSVR

تاریخ انتشار Sniper Elite VR مشخص شد

این بازی در ۱۷ تیر منتشر خواهد شد

توسعه دهندگان فرانچایز Sniper Elite (استودیو Rebellion) از انتشار بازی واقعیت مجازی خود در تاریخ ۱۷ تیر امسال خبر داد.

این بازی که شما را در غالب یک مبارز مقاومت ایتالیایی ضد فاشیست طی جنگ جهانی دوم قرار می‌دهد، به‌صورت هم‌زمان برای تمام هدست‌هایی که به SteamVR متصل می‌شوند، Oculus Quest، Oculus Rift، و PSVR منتشر می‌شود.

بازی Sniper Elite VR تک‌نفره بر روی اکشن‌های اول‌شخص و ۱۸ مرحله خطی که شما در آن سیسیلی را از تهدید کشتی U-Boot نازی‌ها خلاص می‌کنید، تمرکز دارد. این بازی به‌علاوه کیل‌کم‌های به‌یادماندنی X-ray این فرانچایز، حرکت آزادانه به‌منظور غوطه‌وری بیشتر و تعدادی از اسلحه‌های زمان جنگ جهانی دوم به جز تفنگ تک‌تیراندازتان، را ارائه می‌دهد.

مقدار زیادی از گیم‌پلی Sniper Elite VR از زمان رونمایی آن در مارچ 2019 دیده شده است. با اینکه این تریلر منتشر شده بیشتر لحظات تیراندازی سنگین و کمتر لحظات مخفی‌کاری را به نمایش می‌گذارد (طرف‌داران این فرانچایز به‌خوبی با مکانیزم‌های مخفی‌کاری آن آشنا هستند)، استودیو خاطرنشان کرده است که این بازی از تعدادی استاندارد مخصوص مخفی‌کاری بهره‌مند است.

یکی از این مکانیزم‌ها شلیک کردن هم‌زمان با شلیک توپ‌خانه یا خمپاره به‌منظور پوشش دادن صدای شلیک اسلحه خود است. همچنین دکمه‌ای مخصوص نگه‌داشتن نفس هم تعبیه شده.

 تا زمان عرضه بازی و تجربه شخصی نمی‌توان بیشتر از این در مورد آن نظر داد، باید منتظر بمانیم تا ببینیم این بازی چقدر به فرانچایز خود وفادار می‌ماند.

منبع RoadToVR
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.