اخبار و نقد بازی و نرم‌افزار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، بررسی هدست های واقعیت مجازی oculus , htc vive , valve index , PSVR

تاریخ انتشار بازی TWD Onslaught مشخص شد

بازی TWD Onslaught در اویل مهر منتشر خواهد شد

بازی The Walking Dead Onslaught که در غالب واقعیت مجازی اجرا می‌شود، بعد از تقریباً یک سال تأخیر بالاخره به تاریخ انتشار نهایی خود نزدیک می‌شود. استودیو Survios این عنوان مورد انتظار در اویل مهر هم‌زمان برای چندین پلتفرم منتشر خواهد شد.
Onslaughtبرعکس The Walking Dead: Saints & Sinners که با همکاری Skydance Interactive و Skybound Entertainment (شرکتی که کمیک‌های The Walking Dead را تولید می‌کند)، استودیو Survios یا شبکه AMC همکاری کرد تا بتواند بازی TWD Onslaught به سریال آن مربوط کند و از شخصیت‌هایی مانند دریل و ریک در بازی خود استفاده کند.
بازی TWD Onslaught یک تجربه تک‌نفره (استودیو بی‌خیال بخش Co-Op شد) خواهد بود که شما می‌توانید در آن شلیک کنید، نصف کنید و راه خود را از میان انبوهی از زامبی‌ها بازکنید، استودیو Survios قول داده است که گیم‌پلی بازی شامل مقدار قابل‌توجهی از دل‌وروده خواهد بود. بر اساس گیم‌پلی جدیدی که منتشرشده است، شما می‌توانید سر زامبی‌ها را گرفته و چاقو خود را در سر آن‌ها فروکنید، شما می‌توانید با زوبین و به سکوت یا با سلاح‌های هجومی بقیه زامبی‌ها را به سمت محل خود دعوت کنید.
بااینکه شما شاهد شخصیت‌های سریال در این بازی هستید ولی TWD Onslaught داستان مختص به خود را به کاربر ارائه می‌دهد. بااین‌حال بازی عنصر‌های زیادی از سریال را با خود به همراه دارد و در کنار آن به طرفداران اجازه می‌دهد سلاح‌هایی که با خود حمل می‌کنند را به‌روزرسانی و شخصی‌سازی کنند.
Onslaught
استودیو Survios تأیید کرد که بازی TWD Onslaught در تاریخ ۸ مهر برای Oculus Rift، HTC Vive، Valve Index و هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن منتشر می‌شود، نسخه‌های رایانه‌های شخصی در حال حاضر برای پیش‌خرید در دسترس هستند. با پیش‌خرید این بازی چند اسکین و اسلحه مخصوص در زمان عرضه بازی دریافت می‌کنید، نسخه اصلی 29.99 دلار (تقریباً ۶۶۰ هزار تومان) و نسخه Deluxe بازی باقیمت 39.99 دلار (تقریباً ۸۸۰ هزار تومان) فروخته می‌شود.
استودیو Survios با Perp Games همکاری می‌کند تا برای نسخه کالکشن واقعیت مجازی پلی‌استیشن کتاب فیزیکی تولید کنند، البته قیمت این نسخه هنوز نامعلوم است. برای اخبار بیشتر از دنیا بازی‌های واقعیت مجازی سایت XRMag را دنبال کنید.

منبع VR Focus

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.