اخبار و نقد بازی و نرم‌افزار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، بررسی هدست های واقعیت مجازی oculus , htc vive , valve index , PSVR

بهینه‌سازی مدل‌های سه‌بعدی VNTANA

شرکت VNTANA که برای استفاده‌های مختلفی مدل‌های سه‌بعدی تولید می‌کند، در هفته گذشته اعلام کرد که یک «نرم‌افزار فضای ابری سه‌بعدی» را برای بهینه‌سازی مدل‌های VR/AR و همچنین مدل‌های مرورگر‌ها، توسعه داده است.

VNTANA بهینه‌سازی

این نرم‌افزار یک اومنیکانال (Omnichannel) سه‌بعدی خودکار است که باهدف کمک به کمپانی‌ها و توسعه‌دهندگان در راستای بهینه‌سازی توزیع و تبدیل دارایی‌های سه‌بعدی آن‌ها، توسعه داده‌شده است. برند‌های سراسر دنیا در حال به‌کارگیری محتوا AR و VR (مخصوصاً AR تلفن‌های هوشمند همراه) برای برقراری ارتباط با مشتریان خود هستند. و مدل‌های سه‌بعدی (از کفش تا لوازم‌خانگی و حتی اتومبیل‌ها) بهترین مورد برای تجربه از راه دور وسایل هستند، اما یک مدل سه‌بعدی پر جزییات هم حجم زیادی دارد و هم ساخت آن زمان‌گیر است.

این پلتفرم آنلاین با تبدیل دارایی‌های فنی به هولوگرام‌های سه‌بعدی عادی و AR/VR، از آن‌ها در تجارت‌های الکترونیک استفاده می‌کند و برای کیفیت بهتر در ۹۵ درصد مواقع ساخت این مدل‌ها به شرکت VNTANA سپرده می‌شود. و برند‌ها می‌‌توانند حتی قبل شروع تولید مدل‌های سه‌بعدی محصول را به مشتریان از طریق 3D Viewer و یا سیستم مدریت محتوا شرکت VNATANA استفاده کنند.

اشلی کراودر (Ashley Crowder) مدیرعامل و یکی از مؤسسان VNTANA، در بیانیه‌ای گفت:

ما همواره در حال نوآوری فناوری هستیم تا بتوانیم به افراد جزییات جدیدتری را نشان دهیم. و این بدین معنی است که برند‌ها و هنرمندان سه‌بعدی، باید بتوانند محتوایی تولید کنند که بینندگان را از محتوا قبلی بیشتر تحت تأثیر قرار بدهد.

با تغییرات شگفت‌انگیز اخیر در اقتصاد، تقاضا برای ساخت مدل‌های سه‌بعدی و استفاده ابزار AR که به ارتباط با مصرف‌کننده و کم کردن عدم اعتماد آن‌ها نسبت به خرید خود، کمک می‌کند افزایش‌یافته است. واقعیت مجازی و واقعیت افزوده به مصرف‌کنندگان این اجازه را می‌دهد که با محصول ارتباط برقرار کنند، آن را دست‌کاری کنند، یا حتی ‌آن را به‌صورت مجازی امتحان کنند. پلتفرم جدید ما طراحی‌شده است تا به برند‌ها و خالقان مدل‌ها کمک کند، تا به‌جای صرف چند هفته برای ساخت یک مدل، در عرض چندین دقیقه به خواسته نهایی خود دست پیدا کنند.

 بهینه‌سازی VNTANA

بسته‌های نرم‌افزار اومنیکانال سه‌بعدی خودکار VNTANA از قیمت ۵۰ دلار و با پشتیبانی ۲۵ دارایی شروع می‌شود. و قیمت بسته در سطح تقاضا‌ شرکتی از قیمت 1999 دلار و پشتیبانی از ۵۰۰ دارایی شروع می‌شود.

منبع VRfocus

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.