اخبار و نقد بازی و نرم‌افزار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، بررسی هدست های واقعیت مجازی oculus , htc vive , valve index , PSVR

با ‌Boneworks هیجان تیراندازی را تجربه کنید

زمان عرضه بازی به همراه گیمپلی جدیدی از بازی منتشر شد

بازی Bonework با هدف عرضه در پاییز امسال در دست توسعه بوده است. ماه قبل، توسعه بازی به سطحی رسید که از اول تا آخر قابل بازی کردن بود. Boneworks بر روی PC VR منشتر خواهد شد و تا کنون به دلیل داشتن سیستم فیزیکی پیچده خود توجهات زیادی را به خود جلب کرده است، این سیستم فیزیکی به شما اجازه تعامل با محیط بازی را، به شیوه غافل گیر کننده ای، می دهد. یکی از منتقدانی که موفق به تجربه نسخه دمو بازی شده است، از این بازی به عنوان اولین بازیه نسل آینده VR یاد کرده است.

گیمپلی منتشر شده یک چشم انداز فوق العاده از نحوه حل پازل ها و جنبه های مختلف مبارزه را در خود جا داده است. در گذشته تیکه هایی از گیمپلی بازی را به صورت قطعه قطعه دیده بودیم اما این بار شاهد یک ویدئو مداوم از قسمتی از بازی هستیم.

‌Boneworks فقط برای PC VR و در 19 آذر منتشر خواهد شد، اما فیسبوک در کنفرانسی آشکار کرد که یک بازی دیگر در جهان Boneworks برای Oculus Quest در سال 2020 منتشر خواهد شد. با انتشار، Asgard’s Wrath و روایت عمیق و بلند پروازانه خود، Pistol Whip و ریتم اعتیادآورش، Stormlan که به زودی عرضه می شود، در چند ماه آخر 2019 شاهد رقابت سنگینی در حوزه بازی‌های واقعیت مجازی خواهیم بود.

نظر شما در مورد این گیمپلی منتشر شده چیست؟

منبع UploadVR
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.