اخبار و نقد بازی و نرم‌افزار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، بررسی هدست های واقعیت مجازی oculus , htc vive , valve index , PSVR

بازی Zenith در حال وارد شدن به حالت آلفا است

بازی Zenith که یک VR MMORPG است وارد فاز آلفا توسعه شده، به این مناسبت تیزری از ساختار شهر آن منتشر شده است

بازی MMORPG Zenith استودیو Ramen VR در حال به‌روزرسانی و نزدیک شدن به انتشار است، این بازی اواسط آبان از یک به‌روزرسانی دریافت کرده بود و حالا از یک به‌روزرسانی دیگر بهره‌مند شد. تیم سازنده (که در سال ۲۰۱۹ از ۲ نفر به ۱۰ نفر رسیدند) اخیراً یک تیزر از شهر داخلی Zenith منتشر کرده است، گیم‌پلی و به‌روزرسانی‌های بیشتر در دوره آلفا منتشر می‌شود.

Zenith

در این تیزر، با حالت فیلم‌برداری هلی‌شات از خیابان‌های خالی شهر ویدئویی تهیه شده تا شهر را طوری که طرف‌داران تابه‌حال ندیده بودن به رخ بکشد. به نظر می‌رسد که بازی Zenith به‌خوبی درحال‌توسعه است، در این شهر شما می‌توانید شاهد آسمان‌خراش‌های آینده‌نگرانه، خیابان‌های وسیع پراکنده و عناصری از طراحی سنتی ژاپنی باشید.

باتوجه‌به اینکه Zenith یک بازی MMORPG است، بازیکنان توقع مکان‌های زیادی برای کاوش کردن دارند و به نظر می‌رسد این شهر بزرگ که به‌نمایش‌درآمده فقط بخش داخلی شهر باشد. بازی به نظر غنی می‌آید، و همان‌طور که ژانر بازی اذعان دارد قرار است حتی شهر داخلی آن عظیم باشد، و دارای مقدار زیادی فضا باشد که می‌توان در آنها هزاران ساعت را گشت‌وگذار کرد.

تازه این گفته‌ها بدون حساب کردن فضای خارج از شهر است. برای دیدن مقدار بیشتری از فضای خارج شهر و استفاده یک جادو صاعقه AOE توسط کلاس Mage DPS بازی می‌توانید این ویدئو را تماشا کنید.

Zenith

در آخر به توضیحات دوره آزمایشی آلفا می‌رسیم. استودیو Ramen VR در اواخر زمستان پارسال یک دوره آزمایشی ماقبل آلفا برای کسانی که بازی در زمان کمپین کیک استارتر مجموعه شامل آلفا را پشتیبانی کرده بودند، برگزار کرد. کسانی می‌توانند در دوره آلفا شرکت کنند که مجموعه ۳۹ دلاری و یا بالاتر از آن را پشتیبانی کرده باشند.

این استودیو کمپین کیک استارتر خود را چندین قبل با هدف ۲۵ هزاردلاری برگزار کرد. در آخر کمپین این بازی توانست ۳۴۱۵ پشتیبان و بیشتر از ۲۸۰ هزار دلار جمع‌آوری کند، این کمپین قول یک VR MMO الهام گرفته شده از انیمه‌های موردعلاقه تیم و بازی‌های JRPG داده بود. باری اینکه همه قابلیت انجام این بازی را داشته باشند، Zenith هم از دستگاه‌های واقعیت مجازی و هم دستگاه‌های غیر واقعیت مجازی پشتیبانی خواهد کرد. این بازی از هدست‌های Oculus Quest، Rift، HTC Vive، Valve Index و پلتفرم Windows Mixed Reality پشتیبانی خواهد کرد.

برای دنبال‌کردن اخبار آینده بازی Zenith، با سایت XRMag همراه باشید.

منبع VRfocus
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.