اخبار و نقد بازی و نرم‌افزار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، بررسی هدست های واقعیت مجازی oculus , htc vive , valve index , PSVR

بازی Yupitergrad طی هفته جاری منتشر خواهد شد

توسعه‌دهنده واقعیت مجازی مستقل Gamedust انتشار بازی Yupitergrad خود را در اوایل این ماه اعلام کرد. حال، استودیو اعلام کرده است که این بازی طی هفته جاری برای PC VR در چندین فروشگاه مختلف منتشر می‌شود.
Yupitergrad
بازی Yupitergrad که توسط گروه سازنده به‌عنوان diesel-punk puzzle-platformer معرفی‌شده است، یک بازی تک نفر است که تاب خوردن‌های اسپایدرمن را به پایگاه فضایی در سیاره مشتری می‌آورد. در این بازی شما یک فضانورد روسی هستید که به پایگاهی در مشتری فرستاده‌شده‌اید تا بعد از انجام یک آزمایش و امتحان چند دستگاه ناشناس با نتایج قانع‌کننده پایگاه را ترک کنید.
اما بعد از وارد شدن شما به پایگاه هیچ‌چیز بر اساس نقشه پیش نمی‌رود و شما مجبور می‌شوید با استفاده از دو دستگاهی که جای دست شمارا گرفته است سعی کنید از این پایگاه فرار کنید.
خلاصه داستان بازی:
به‌رسم خداحافظی babushka (مادربزرگ در لهستانی و روسی) خود را ببوسید و آماده‌باشید که به یک ایندیانا جونز (نام شخصیت اصلی سری فیلم‌های Indiana Jones) فضانورد تبدیل شوید. با استفاده از spatial boosters و grappling hook های خود در پایگاه فضایی صنعتی پرسه بزنید. تاب خوردن و حرکات آکروباتیک را در فضا تجربه کنید. از دید یک فضانورد با معماهای چالش‌برانگیز سروکله بزنید.
Yupitergrad
در این بازی بیشتر از ۵۰ مرحله وجود دارد، و شما مانند تارزان باید از بین اتاق‌هایی پرشده با گاز، پره‌های چرخان مرگبار، کوره‌های سوزناک و دیگر دستگاه‌ها، تاب بخورید و آن‌ها را پشت سر بگذارید. گروه Gamedust می‌گوید با توجه به طراحی بازی Yupitergrad احتمال کمی برای پیش‌آمادن حرکت زدگی وجود دارد، بااین‌حال احتمال دارد که حرکت تاب خوردن باعث ایجاد حالت تهوع بشود، و در حال حاضر در مورد تاب خوردن در کل بازی صحبت می‌کنیم.
Yupitergrad در فروشگاه‌های Viveport، Oculus Store و Steam باقیمت 14.99 دلار (تقریباً ۳۳۰ هزار تومان) و در تاریخ ۶ شهریور در دسترس خواهد بود. Yupitergrad در همین تاریخ برای مشترک‌های Viveport Infinity در دسترس خواهد بود. تاریخ انتشار برای دستگاه‌های Oculus Quest و PSVR نامشخص است.
برای آگاهی بیشتر از اخبار دنیا واقعیت مجازی سایت XRMag را دنبال کنید.

منبع VR Focus

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.