اخبار و نقد بازی و نرم‌افزار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، بررسی هدست های واقعیت مجازی oculus , htc vive , valve index , PSVR

بازی Ven همانند نسخه VR بازی Crash Bandicoot است

بسیاری ار بازی‌های VR علاقه دارند با بازی‌ای مانند Mario 64 مقایسه شوند، اما در این میان Ven مانند بازی کردن Crash Bandicoot در VR است

گروه توسعه‌دهنده Monologic Games اخیراً دو گیم‌پلی جدید از عنوان بعدی خود منتشر کرده است، که می‌توانید در ادامه شاهد آن باشید. Ven یک بازی سوم شخص است که در آن بازیکن با موجودی فضایی همکاری می‌کند تا رباط‌های پلید را در این سیاره فضایی شکست دهد. در بخش اول گیم‌پلی زیر شاهد یک فضای جنگلی هستیم که شباهت زیادی به نسخه‌های اول بازی Crash دارد، شکستن جعبه‌ها، بعضی از موانع مانند چرخ‌دنده‌های در حال چرخش و سنگ‌هایی که به زمین برخورد می‌کنند، ما را یاد آن نسخه‌های کلاسیک می‌اندازد.

به نظر می‌رسد بخش دوم در ادامه همان مرحله است و نحوه استفاده Ven از سلاح خود برای روبه‌رو شدن با دشمنان را نشان می‌دهد. به‌هرحال بازی Ven VR Adventure یک تقلید بی‌کیفیت نیست، به نظر می‌رسد Ven شامل طراحی بصری امیدوارکننده و مکانیسم جالبی است و امیدواریم خروجی این عنوان یک بازی مستقل بزرگ باشد. جدا از آن به نظر می‌رسد بعضی از تله‌ها، مثل تیغ‌هایی که زمان بالا پریدن از دیوار بیرون می‌آید، می‌تواند برای بازیکن‌ها یک چالش واقعی باشد.

طی هفته‌های گذشته شاهد چندین طراحی از بازی هم بودیم.

Ven تا آخر پاییز امسال در استیم برای هدست‌های PC VR و برای PSVR منتشر می‌شود. هنوز خبری از احتمال انتشار نسخه Oculus Quest نیست.

منبع UploadVR
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.