اخبار و نقد بازی و نرم‌افزار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، بررسی هدست های واقعیت مجازی oculus , htc vive , valve index , PSVR

بازی Paper Beast برای PC VR منتشر خواهد شد

Paper Beast ،یک شبیه‌ساز حیات‌وحش سورئال است که اولین بار برای PSVR به‌صورت انحصاری منتشر شد، و به‌تازگی اعلام‌شده است که این بازی در تابستان برای هدست‌های SteamVR منتشر خواهد شد.

این خبر توسط استودیو فرانسوی Pixel Reef که توسط Éric Chahi تأسیس‌شده است، منتشر شد. Chahi توسعه‌دهنده بازی‌های کلاسیکی مانند Another World (1991)، Heart of Darkness (1998) و From Dust (2011) است.

نسخه اصلی در March سال ۲۰۱۹ برای PSVR منتشر شد، نسخه PC بازی Paper Beast از هدست‌های Oculus Rift، HTC Vive و Valve Index پشتیبانی می‌کند و بر روی پلتفرم‌های Steam، Oculus Store و Viveport در این تابستان برای فروش قرار خواهد گرفت.

این بازی در سبک سنتی روایت نمی‌شود، به‌جای آن در یک محیط غوطه‌ور داستان خود را روایت می‌کند. همان‌طور که موجودات اریگامی در حال گذران زندگی خود هستند، این بازی هم مود sandbox و هم مود داستانی به شما به‌صورت کاغذ پیچ شده هدیه می‌دهد.

استودیو Pixel Reef اعلام کرد که نسخه PC بازی Paper Beast شامل ویژگی‌های جدیدی ازجمله «پشتیبانی از حرکت مداوم، به‌روزرسانی بصری، ترفند‌های گیم‌پلی، بسیط‌تر شدن مود sandbox، حیوان‌ها، اشیا و گیاهان بیشتر» است.

Chahi می‌گوید:

واکنش اولیه طرفداران و منتقدان به نسخه PS 4 بازی Paper Beast فراتر از آن بود که ما تصور می‌کردیم، به همین دلیل ما مشتاقیم که این بازی را برای بازیکن‌های PC VR هم منتشر کنیم. بعلاوه، توسعه دوباره این بازی و اضافه کردن سورپرایزهای جدید به آن برای ما لذت‌بخش بود.

صفحه SteamVR این بازی Paper Beast در حال حاضر در دسترس است و شما می‌توانید نسخه دمو آن را امتحان کنید.

منبع Road to VR

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.