اخبار و نقد بازی و نرم‌افزار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، بررسی هدست های واقعیت مجازی oculus , htc vive , valve index , PSVR

بازی Flow Weaver با ژانر «اتاق فرار» معرفی شد

این بازی در سال ۲۰۲۱ میلادی برای هدست‌های Oculus منتشر می‌شود

در حال حاضر هدست‌های واقعیت مجازی عنوان‌های مختلفی در ژانر پازل دارند که بازیکن‌ها می‌توانند از آن‌ها لذت ببرند. بااین‌حال استودیو مستقل Stitch Media تصمیم گرفته است بازی جادویی Flow Weaver خود را سال آینده و در ژانر پازل منتشر کند.
Flow WeaverFlow Weaver که فقط برای هدست‌های Oculus عرضه می‌شود، یک اتاق فرار چندبعدی است که در آن شما نقش یک جادوگری را دارید که در مکانی اسرارآمیز زندانی شده است. شما باید با استفاده از قدرت‌های جادو خودتان بین بعدها حرکت بکنید و در نهایت از مکانی که در آن زندانی شده‌اید، فرار کنید.
استودیو Stitch Media توضیح داد:
گیم‌پلی اصلی بازی بر اساس جابه‌جایی بین مکانی که در آن زندانی شدید و دنیاهای دیگر و درک تأثیر هر عمل بر روی دنیا دیگر است. شما با درک تأثیر حرکات خودتان در دنیا دیگر می‌توانید پازل‌ها را حل کنید، ورد و مهارت جدید یاد بگیرید و با پازل جدید پیشه رویتان مقابل شوید.
گیم‌پلی ۵ الی ۱۰ ساعته بازی Flow Weaver یک تجربه راحت و نشسته است که کاملاً صداگذاری شده و دارای پایان‌های مختلف است. به نظر می‌رسد که وردهای بازی با حرکات دست اجرا می‌شوند که باعث غوطه‌وری بیشتر می‌شود و احتمال پشتیبانی از ردیابی دست را افزایش می‌دهد.
Flow Weaverبه گفته Stitch Media بازی Flow Weaver زمانی که در سال 2021 منتشر شود، فقط از پلتفرم‌های Oculus پشتیبانی می‌کند. در تریلر زیر می‌توانید چندین دنیا و قابلیت‌های جادویی که در بازی موجود هستند را تماشا کنید. برای دنبال‌کردن خبرهای این بازی در آینده، با سایت XRMag همراه باشید.

منبع VR Focus

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.