اخبار و نقد بازی و نرم‌افزار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، بررسی هدست های واقعیت مجازی oculus , htc vive , valve index , PSVR

بازی Among Us در واقعیت مجازی

یک شخص ناشناس نسخه واقعیت مجازی بازی ‘Among Us’ را بازسازی کرده و این نسخه به طور عجیبی از نسخه اورجینال بهتر است!

فکر می‌کنید نسخه واقعیت مجازی و غیررسمی بازی ‘Fall Guys’ جالب بود؟ حالا شما می‌توانید بعضی از ضرب و شتم‌های خیانت‌آمیز را در بازی جذاب Among Us و به‌صورت واقعیت مجازی شبیه‌سازی کنید و این امکان به طور عجیبی در برخی از جنبه‌ها از نسخه اصلی بازی هیجان‌انگیزتر است.
اگر تابه‌حال Among Us را بازی نکرده‌اید، این یک بازی همگانی آنلاین است که شما و چند بازیکن دیگر (تا 10 نفر) را به یک ایستگاه فضایی می‌برد. اطراف شما یک فرد دغل‌باز وجود دارد که هم‌تیمی‌هایتان را می‌کشد و انواع خرابی‌ها را دقیقاً زمانی که شما در حال حل کردن یک مسئله روی کشتی هستید به وجود می‌آورد. اعضای گروه می‌توانند برای دیدارهای اضطراری فراخوان بدهند و برای منع کردن شخصیت خرابکار رأی‌گیری کنند؛ شخصیتی که به طور خلاصه در ادامه داستان توسط آمپول هوا اعدام می‌شود.
دقیقاً همانند نسخه بازسازی شده غیررسمی بازی Fall Guys، شخص سازنده از تکنولوژی ساخت فضای Rec Room استفاده کرده تا Among Us را بازسازی کند، و نتیجه‌ای بسیار جلب‌توجه‌کننده در برداشته که چطور این بازی اجتماعی در واقعیت مجازی کار می‌کند.
فعال یوتیوب معروف “HairyManLegs” با ضبط و پخش کردن تعدادی از مراحل بازی، نشان داده که این بازی در فضای واقعیت مجازی که سرشار از دیدارهای رودرروی اضطراری، مأموریت‌های فعل و انفعالی طراحی شده برای محیط واقعیت مجازی، و مجروح کردن فیزیکی بازیکنان دیگر در نقش خرابکار چقدر جذاب است.

قطعاً نسخه واقعیت مجازی بازی چند نکته اساسی که نسخه اصلی دوبعدی بازی را به طور واقعی جذاب کرده را دارا نیست؛ مرگ‌های کارتونی احمقانه، لباس‌های جالب، و عناصر گیم پلی که مانند سطح کاهش‌یافته دید در هنگام تاریکی است که عنصر حیاتی غافلگیری را در هنگامی‌که شخصی به طور مخفیانه در حال حرکت در تاریکی است تا شما را به دام بیندازد و به قتل برساند را اضافه می‌کند.
نسخه واقعیت مجازی بازی قطعاً عالی نیست، چرا که شما برای کامل کردن و تشکیل یک گروه فقط می‌توانید از کسانی که در اطرافتان هستند استفاده کنید که حتی در تکاپوهای پلتفرم Rec Room هم می‌تواند سخت باشد و خاصیت آسانی شروع به بازی را کاسته و آن را بیشتر تبدیل به یک فعالیتی که نیاز به برنامه‌ریز قبلی دارد می‌کند. وقتی‌که شما می‌توانید تعداد زیادی از بازیکنان را داشته باشید، چه عضوی پر و پا قرص باشند یا چه بازیکنی اتفاقی، نشان‌دهنده این است که نسخه واقعیت مجازی Among Us چقدر زیبا و جذاب می‌شد اگر شرکت Innersloth که سازنده اصلی بازی است مایل به ساخت این نسخه از بازی بود.
اگر می خواهید تا نسخه بازسازی شده Among Us را بازی کنید، وارد بخش Rec Room که در SteamVR, Oculus Quest, and PSVR موجود می باشند شوید و در بخش انجمن ها ‘Among Us RR’ را سرچ کنید.

منبع Road to VR

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.