اخبار و نقد بازی و نرم‌افزار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، بررسی هدست های واقعیت مجازی oculus , htc vive , valve index , PSVR

بازی پازلی Tsuro برای Quest منتشر می‌شود

بازی Tsuro The Game of The Path در ماه آینده برای هدست Quest منتشر می‌شود

بردگیم Tsuro: The Game of The Path که سال گذشته توسط استودیو Thunderbox Entertainment برای هدست Oculus Rift منتشر شد، یک تجربه تاکتیکال با تم ژاپنی را به کاربر هدیه می‌دهد. طی هفته گذشته توسعه‌دهندگان این بازی اعلام کردند که این بازی در ماه آینده برای هدست Oculus Quest منتشر خواهد شد.
Tsuroبازی Tsuro که هم به‌صورت تک‌نفره و هم چندنفره انجام‌پذیر است، شامل گیم‌پلی ساده‌ای است که بازیکن باید سنگ خود را تا زمانی که می‌تواند در بازی نگه دارد. هر چه تعداد بازیکن‌ها بیشتر باشد، امکان این‌که سنگ شما در مسیر سنگ دیگری بیفتد و باعث باخت شما شود، بیشتر است.
محیط بازی Tsuro در یک باغ آرام‌بخش ژاپنی به همراه صدای ایدئال طبیعت، قرار دارد. تا بازیکن‌ها قادر باشند زمانی که نوبت بازیکن‌های دیگر (حداکثر تعداد بازیکن‌ها ۸ نفر است) در این باغ گردش کنند یا برای این‌که به تخته دید بهتری داشته باشند برای مثال بر روی پشت‌بام یکی از ساختمان‌ها بروند.
هدف بازیکن در این بازی این است که مطمئن شود سنگ مربوط به خودش آخرین سنگ باقی‌مانده بر روی تخته است که باتوجه‌به تعداد زیاد مسیرهای ممکن این کار آن‌قدر که به نظر می‌رسد ساده نیست.
Tsuroاستودیو Thunderbox Entertainment نسخه Quest بازی Tsuro را در ۲ آبان (23 October) و با قیمت 278 هزار تومان (9.99 دلار) منتشر می‌کند.
باتوجه‌به اینکه هدست Quest 2 در ۲۲ مهر روانه بازار می‌شود، می‌توان گفت ماه October قرار قصد یک ماه خوب برای سری Oculus Quest باشد. عناوین دیگری که در کنفرانس Facebook Connect منتشر شدند عبارت‌اند از؛ The Walking Dead: Saints & Sinners از استودیو Skydance Interactive، Blaston و Little Witch Academia: VR Broom Racing از استودیو Resolution Games، و در آخر Rez Infinite از استودیو Enhance Games. برای با خبر شدن از دیگر بازی‌های آینده هدست Quest، سایت XRMag را دنبال کنید.

منبع VR Focus
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.