اخبار و نقد بازی و نرم‌افزار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، بررسی هدست های واقعیت مجازی oculus , htc vive , valve index , PSVR

بازی واقعیت مجازی آرکیدی بر اساس فیلم Army of the Dead در دست توسعه است

یک تجربه واقعیت مجازی آرکید مکان محور بر اساس فیلم Army of the Dead زک اسنایدر که به منتشر شده است، در تابستان به مرحله اجرا خواهد رسید.

فروش بلیط‌های Army of the Dead: Viva Las Vengeance از ۱۳ خرداد در شهر‌های مشخص شده آغاز خواهد شد. می‌توانید تریلر معرفی و توضیحات زک اسنایدر را در ویدئو زیر تماشا کنید (در صورت درخواست زیرنویس فارسی بر روی ویدئو قرار خواهد گرفت):

همان‌طور که در ویدئو می‌بینید، بازیکن‌ها در عقب یک ون قرار گرفته، و با استفاده از هدست Valve Index و کنترلرهای اسلحه مانند Striker VR به سلاخی کردن گروه عظیمی از زامبی می‌پردازند.

Viva Las Vengeance همانند فیلم پر از سکانس هیجان‌انگیز اکشن است که از گروه‌های عظیم زامبی مملو شده. این تجربه دید اسنایدر از جهان زامبی ضبط می‌کند و در قالب یک تجربه آرکید واقعیت مجازی پیاده می‌کند.

Army of the Dead: Viva Las Vengeance اولین تجربه آرکید واقعیت مجازی است که بعد از پاندمی ویروس کرونا راه‌اندازی می‌شود. تجربه‌ّهای آرکید واقعیت مجازی طی سال گذشته بسته شده بودند و شرکت‌هایی مانند The Void تا به امروز اشاره‌ای به برگشت خودشان نکرده‌اند. با انتشار واکسن در سراسر جهان، خیلی از این شرکت‌ها امیدوارند تا بتوانند مشتریان خود را به‌پای هدست‌ها برگردانند، بااین‌حال مهم این است که مشتریان حاضر هستند به این زودی‌ها به تجربه‌های آرکید برگردند. شرکت Zero Latency در حال آماده‌کردن یک تجربه واقعیت مجازی از سری Far Cry برای بازگشایی کسب‌وکار خود است.

شهرهای نیویورک، لوس آنجلس، لاس‌وگاس و واشنگتن‌دی‌سی اولین شهرهایی خواهند بود که Army of the Dead: Viva Las Vengeance در آن‌ها به اجرا در خواهد آمد. همچنین در آینده شهرهای بوستون، شیکاگو، لندن، پاریس و دیگر شهر شاهد این تجربه واقعیت مجازی خواهند بود.

در مورد بازگشت آرکیدهای واقعیت مجازی و دیگر تفریحات دسته‌جمعی حضوری چه حسی دارید؟ در بخش کامنت‌ها نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع UpLoadVR
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.