اخبار و نقد بازی و نرم‌افزار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، بررسی هدست های واقعیت مجازی oculus , htc vive , valve index , PSVR

بازی شوتر چندنفره Dead and Buried 2 یک به‌روزرسانی بزرگ دریافت کرد

این به‌روزرسانی به مقداری تحول آمیز است که توانست اسم مختص به خود را داشته باشد

Oculus به‌صورت ناگهانی به‌روزرسانی بزرگی را برای بازی Dead and Buried 2 منتشر کرد، این به‌روزرسانی رایگان شامل مودها، نقشه‌ها، سلاح‌ها و کاراکترهای جدید می‌شود.

بازی Dead and Buried 2 اولین بازی شوتر چندنفره Oculus است که به کاربران هدست‌های Quest و Rift اجازه می‌دهد به بازی باهم بپردازند. این بازی که در سال 2019 منتشر شد، شاهد یک استقبال متوسط بود و به نظر می‌آمد که این بازی به حال خود رها شود. اما طی ماه گذشته، شرکت Oculus به‌روزرسانی Reloaded را برای این بازی منتشر کرد و آن را به‌صورت قابل‌ملاحظه‌ای گسترش داد.

این به‌روزرسانی رایگان که هم برای هدست Quest و هم برای هدست Rift منتشرشده است، دارای سه مود جدید به نام‌های Survival، Horde، Quickdraw است:

مود Survival (بقا) کاملاً یک مود جدید (برای این بازی) است، بازیکن‌ها باید در این مود با سه نفر دیگر از دشت تعداد انبوه دشمنان جان سالم به درببرند و با جمع‌آوری energy orbs (گوی‌های انرژي) در نقشه به راه خود ادامه دهید. این مود در سه نقشه جدید (Fort، Canyon، Alpine) قابل بازی است.

مود‌های Quickdraw و Horde به دلیل محبوبیت بالا در Dead and Buried اصلی، توسط به‌روزرسانی Reloaded به بازی آورده شده‌اند. Quickdraw در نقشه Main Town به‌صورت تک‌به‌تک بازی می‌شود، و مود Horde شامل چهار نقشه (Courthouse، Theatre، Saloon، Spookytown)  با دشمن‌های مختص به خود است. مود Horde را می‌توانید به‌صورت چهارنفره با بازیکن‌های دیگر یا ربات‌ها بازی کنید.

مود‌های اصلی را می‌توان در نقشه‌های جدید بازی کرد. Shootout علاوه بر چهار نقشه جدید، از بازی با ربات‌ها هم پشتیبانی می‌کند. مود Deathmatch، که شش‌نفره بازی می‌شود دو نقشه جدید Spookytown و Alpine را دریافت می‌کند.

و در آخر ۵ اسلحه جدید (Jawbone Tomahawk، Lightning Trap، Slime Trap، Sawhawk و Skull Cannon) و ۲ کاراکتر جدید هم برای انتخاب کردن به بازی اضافه‌شده است.

این به‌روزرسانی ناگهانی چشم‌گیر بازی Dead and Buried را بدون افزایش قیمت به‌صورت قابل‌ملاحظه‌ای گسترش داده است. و این موضوع چیز خوبی است، زیرا این بازی یک پل ارتباطی بین کاربران Quest و Rift باری بازی در کنار و یا در مقابل یکدیگر است.

منبع Road to VR
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.