اخبار و نقد بازی و نرم‌افزار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، بررسی هدست های واقعیت مجازی oculus , htc vive , valve index , PSVR

بازسازی بازی Fall Guys در واقعیت مجازی

شخصی بازی Fall Guys را در واقعیت مجازی شبیه‌سازی کرده است، و توانسته آن را عالی از کار دربیاورد

باآنکه بازی Fall Guys (2020) فقط بر روی PS4 و PC در دسترس است، طولی نکشید تا طرفداران بعضی از مراحل حذفی آن را در واقعیت مجازی شبیه‌سازی کنند.
باوجود عناوینی مانند Dreams بر روی PSVR و Rec Room بر روی تمام هدست‌های بزرگ، ساختن هر چیز در واقعیت مجازی نسبت به گذشته آسان‌تر شده است.
از زمان به‌روزرسانی «Circuits V2»، کاربران Rec Room توانستند رفتار‌های پیچیده‌تری در دنیا دست‌ساز خود وارد کنند و این به‌روزرسانی به کاربران بااستعداد اجازه داد تا تجربه‌های گوناگونی برای تمام کاربران این پلتفرم به وجود آورند.
این مینی‌گیم شبیه‌سازی‌شده با اسم Rec Fall Guys شناخته می‌شود توسط یکی از کاربران Rec Room با اسم Dan حدود یک ماه پیش‌ساخته شده است. در این مینی‌گیم می‌توانید بعضی از مراحل بازی اصلی مانند Jump Club، Whirly Gig، Hex-a-Gone، Gate Crash و Slime Climb را بازی کنید. شما می‌توانید هرکدام از این مراحل را به‌صورت مجزا و با سقف ۴۰ نفر، یا مانند بازی اصلی به‌صورت حذفی بازی کنید.
در ویدئو زیر می‌توانید مراحل ذکرشده را مشاهده کنید.

نزدیکی این بازی دست‌ساز به Fall Guys واقعاً شگفت‌انگیز است، این بازی حتی از موسیقی‌های Fall Guys و واکنش‌های هوشمندانه مراحل است.
بااین‌حال بعضی از مکانیسم‌های جالب Fall Guys مانند؛ لغزیدن بعد از یک پرش بلند یا گرفتن حریف خود را نمی‌توان در Rec Room شبیه‌سازی کرد. جدا از این‌ها، تمام چیز‌های دیگر مانند؛ افتادن بعد ضربه خوردن از میله‌ها در مرحله Jumb Club، یا افتادن به سطح پایینی بعدازاینکه کاشی زیر پایتان در مرحله Hex-a-Gpne غیب می‌شود.
مانند خیلی دیگر از پروژه‌هایی که توسط طرفداران ساخته‌شده است، احتمالاً Rec Fall Guys شامل تخلف کپی‌رایت شود و معلوم نیست تا چند وقت دیگر بر روی پلتفرم باقی می‌ماند. بااین‌حال این اقتباس ثابت می‌کند که Fall Guys درواقع در واقعیت مجازی به‌خوبی اجرا می‌شود، ولیکن نبود آدمک‌های بامزه ژله‌ای کوچک در این پروژه باعث می‌شود آن احساس جالبی که بازی اصلی به شما انتقال می‌دهد را احساس نکنید.

منبع Road to VR

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.