اخبار و نقد بازی و نرم‌افزار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، بررسی هدست های واقعیت مجازی oculus , htc vive , valve index , PSVR

اپل جهت‌یابی واقعیت افزوده را اضافه می‌کنند

در به‌روز‌رسانی آینده iOS می‌توانید با اسکن کردن ساختمان‌های اطراف اطلاعات بیشتری نسبت به مسیر خود به دست آورید

اپل طی هفته گذشته کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان (WWDC) با صرف کردن دو ساعت حول محور به‌روز‌رسانی iOS، را برگزار کرد. این به‌روز‌رسانی شامل بهبودهای بزرگی نسبت به جهت‌یابی Apple Maps، مانند اطلاعات بیشتر در مورد ارتفاع و طراحی‌های شخصی‌سازی شده مالک در بخش اطلاعات مسیر جدید و دیگر ارتقاهای متنوع بود.

جهت‌یابی

این به‌روزرسانی مسیریابی واقعیت افزوده را هم به برنامه جهت‌یابی اضافه کرد. این عملکرد که مانند Live View برنامه Google Map کار می‌کند به شما اجازه می‌دهد با اسکن محیط اطراف اطلاعات GPS بیشتری دریافت کنید و این اطلاعات به‌صورت یک پیکان واقعیت افزوده از درون گوشی شما بر روی دنیا واقعی ظاهر می‌شود. این ابزار برای زمانی که در شهر جدید یا یک محله ناآشنا قرار دارید و نیاز به کمک بیشتری در جهت‌یابی دارید، کارآمد خواهد بود.

انتظار می‌رود جهت‌یابی واقعیت افزوده و دیگر ارتقاهای iOS 15 در شهریور امسال منتشر شود.

جهت‌یابی

همان‌طور که قبلاً اشاره شد جهت‌یابی واقعیت افزوده Apple map مانند Live View برنامه Google Map کار می‌کند. Live View اولین‌بار در سال 2018 برای گوشی‌های Google Pixel و بعد از آن در سال 2019 برای iOS و دیگر دستگاه‌ّهای مجهز به اندروید منتشر شد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اطلاعات مربوط به iOS 15 می‌توانید گزارش خبرگزاری CNBC را بخوانید.

منبع VRScout
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.