اخبار و نقد بازی و نرم‌افزار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، بررسی هدست های واقعیت مجازی oculus , htc vive , valve index , PSVR

اولین تصاویر Prince of Persia:The Dagger of Time منتشر شد

زمستان سال پیش یوبی‌سافت اعلام کرد که درحال‌توسعه بازی از آی‌پی شناخته‌شده خود بانام تجاری Prince of Persia:The Dagger of Time است. به دلایل معلوم این بازی نتوانست در بهار امسال منتشر شود، و امروز شرکت یوبی‌سافت اولین عکس‌ها و اطلاعات این بازی را منتشر کرد.
در زیر می‌توانید چهار تصویر منتشرشده از Prince of Persia:The Dagger of Time ،را مشاهده کنید. این تصاویر بیشتر به نشان دادن محیط بازی پرداخته است، دریکی از تصاویر شما می‌توانید چندین مدل شخصیتی را مشاهده کنید.

فقط چند نکته در مورد بازی Prince of Persia:The Dagger of Time می‌دانیم. اول‌ازهمه، این بازی در زمان سه‌گانه‌های نسخه PS2 جریان دارد. داستان بازی شمارا به Fortress of Time (قلعه زمان) می‌برد تا در آنجا جادوگری خبیثی را متوقف کنید. مثل عناوین دیگر Ubisoft Escape Games شما باید در گروه چهار نفرِ و با حل پازل‌ها بازی را جلو ببرید و درنهایت پیروزی خود را به دست آورید.
این عنوان به نظر یک عنوان امیدوارکننده می‌آید، بااین‌حال نمی‌دانیم که در چه زمانی منتشر می‌شود. پاندمی کورونا ضربه سختی به صنعت‌های مختلف زده است و به نظر نمی‌رسد درزمانی نزدیک مشکلات به وجود آمده بهبود پیدا کند. اما این موضوع باعث نشده است که شرکت‌هایی مانند Ubisoft و Vertigo، دست از معرفی عناوین خود بردارند.
استودیو Ubisoft Dusseldorf که در آلمان واقع‌شده است، توسعه‌دهنده بازی The Dagger of Time است. این بازی تنها عنوان VR در دست توسعه نیست، پاییز سال گذشته شرکت اعلام کرد که در حال استخدام، برای توسعه یک بازی AAA واقعیت مجازی است. اگر این بازی معرفی نشده تأخیر نخورد، می‌توانیم تا پایان امسال منتظر معرفی آن باشیم. برای پیگیری اخبار The Dagger of Time با ما همراه باشید.

منبع UploadVR
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.