اخبار و نقد بازی و نرم‌افزار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، بررسی هدست های واقعیت مجازی oculus , htc vive , valve index , PSVR

استارت‌آپ Spatial چهارده میلیون دلار جذب سرمایه کرد

Spatial توانست ۱۴ میلیون دلار به سرمایه خود اضافه کند.

استارت‌آپ Spatial واقع در New York که در حال کار بر روی پلتفرم همکاری در زمان AR و VR است، ۱۴ میلیون دلار به سرمایه خود اضافه کرد و آن را به ۲۲ میلیون دلار رساند.

آخرین دوره تأمین مالیWhite Star Capital ، iNovia و Kakao Ventures با مشارکت مداوم مایک کریگر و مارک پینکوس (به ترتیب از بنیان‌گذاران اینستاگرام و Zynga) برگزار شد. همچنین سرمایه‌گذاران موجود Spatial شامل Samsung NEXT ، Baidu Ventures و LG Ventures می‌شود.

این شرکت که در سال 2016 توسط آناند آگاراوالا و جینا لی بنیان‌گذاری شده است، و پلتفرم «محل کار AR و VR اجتماعی» آن تابه‌حال پشتیبانی HoloLens 2 مایکروسافت، Magic Leap 1، Qualcomm XR2 و اندروید و آی‌او‌اس را بدست آورده است.

این شرکت تأکید کرد که این پلتفرم طراحی‌شده که نیاز سفر کردن برای ملاقات کاری، را با فضای مجازی جایگزین کند. کاربران می‌توانند با استفاده از آواتار‌های سه‌بعدی باهم دیگر ( که با یک اسکن سه‌بعدی به‌راحتی قابل انجام است) ارتباط برقرار کند و اشیاء مجازی سه‌بعدی ظاهر بزرگنمایی و… بدهند.

ما شانس این را داشتیم که در MWC 2019 و دوباره در CES 2020 نسخه نمایش آن را مشاهده کنیم. Spatial برای فناوری «شبکه اجتماعی-کاری» خود استدلال قانع‌کننده‌ای کرده است، و گرچه روزهای ابتدایی این شرکت و حتی واقعیت افزوده است، اما واضح است که Spatial در مسیری اجتناب‌ناپذیر است.

برای فهم بیشتر از نحوه کار این پلتفرم نمایش نسخه اولیه آن را در MWC 2019 تماشا کنید:

 

منبع RoadToVR
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.