حوزه واقعیت افزوده ، مجازی و ترکیبی

از جزییات سرویس جدید گوگل‌استدیا چه می دانید؟

 

پلتفرم گوگل استدیا اولین بار در اسفند سال گذشته توسط گوگل معرفی شد.این پلتفرم در آبان وآذر امسال در دسترس قرار خواهد گرفت . این سرویس دارای دو نسخه حرفته ای و پایه می باشد .اگر شما م جزو آن دسته از کاربرانی که می خواهند زودتر از بقیه افراد این پلتفرم را آزمایش کنند باشید می توانید با خرید نسخه فاندر این سرویس به قیمت حدود 130 به نوعی از این پروژه حمایت کنید از مزایای زیر می توانید بهره مند شوید .

  • سه ماه اشتراک نسخه پرو
  • قرار گرفتن در لیست افرادی که استدیا نیم را دریافت خواهند کرد
  • کروم کست الترا
  • کنترلر استادیا

بادی پس که به شما اجازه خواهد داد که به رایگان یکی از دوستان خود را به مدت سه ماه از مزایای این پلتفرم استفاده کند

در نسخه پایه این پلتفرم شما می توانید از حداکثر رزولوشن 1080 و نرخ 60 بر ثانیه استفاده نمایید و امکان خرید و نگه داری بازی ها به صورت مادام العمرنیز وجود خواهد داشت . همچنین شما می توانید بازی های خود را از طریق مرورگر کروم و گوشی های پیکسل 3 اجرا کنید که این لیست به زودی گسترده تر نیز خواهد شد.

 

 

اشتراک  نسخه پرو (حرفه ای)  قیمتی  حدودا 10 دلاری برای هر ماه در نظر گرفته شده است که امکان اجرای بازی ها در رزولوشن 4K با نرخ 60 فریم بر ثانیه همراه با پشتیبانی از HDR و سرویسی مشابه با پلی استیشن پلاس یا ایکس باکس لایو گلد بهره مند خواهید شد که هر ماه بازی های رایگان مربوط به سرویس خود را به کاربران ارائه خواهد داد.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.