اخبار و نقد بازی و نرم‌افزار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، بررسی هدست های واقعیت مجازی oculus , htc vive , valve index , PSVR

احتمال وجود مدل Reverb G2 Omnicept Edition

عکسی جدید از HP Reverb G2 احتمال وجود مدلی از این هدست همراه با ردیابی چشم و حتی ردیابی صورت را افزایش می‌دهد

Aggiornamenti Lumia وب‌سایت پشت درز خبر وجود احتمالی مدل هدست HP Reverb G2 Omnicept Edition است. عکسی که در زیر آورده‌ایم از این گزارش تهیه‌شده است. در نگاه اول شاید مانند نسخه معمول HP Reverb G2 باشد، اما حتی از دور می‌توانید یک تفاوت بزرگ در این عکس احساس کنید.
Omnicept Edition
در قسمت زیری دستگاه و بین دو دوربین جلو، می‌توانید یک زبانه کوچک مشاهده کنید. گزارش اصلی آورده است که این زبانه شامل یک دوربین برای ردیابی قسمت پایینی صورت می‌شود. امکان‌پذیر است که با استفاده از اطلاعاتی که این دوربین تهیه می‌کند یک آواتار مجازی از صورت شما درست شود. Aggiornamenti Lumia همچنین ادعا کرده این هدست به ردیاب چشم هم مجهز است، البته بدون داشتن عکسی از سطح داخلی این هدست نمی‌توان آن را تأیید کرد.
این گزارش حتی تفاوتی در نوع بند هدست مشاهده کرده و سایت Road to VR به چیزی اشاره‌کرده است که احتمالاً یک حسگر مغناطیسی در قسمت صورت باشد. شرکت‌هایی مانند Emteq از فناوری‌هایی مشابه برای اسکن کردن تکان‌های ماهیچه‌ای استفاده می‌کنند که به آن‌ها در راستا ردیابی صورت در واقعیت مجازی کمک می‌کند، مزیت این فناوری این است که Aبه‌صورت عمیق‌تری حالات احساسی صورت را دریافت کند. اخیراً Facebook Reality Labs تحقیق جدیدی را به اشتراک گذاشته است که می‌تواند بدون استفاده از دوربین حرکات صورت را ردیابی کند ولی هنوز جای توسعه بیشتری دارد.
اگر این شایعه درست باشد، احتمال دارد Omnicept Editioin یک نسخه گران‌تر از Reverb G2 باشد که برای مشتریان صنعتی طراحی‌شده است. نسخه اصلی این دستگاه در این پاییز باقیمت 599 دلار (تقریباً ۱۳ میلیون تومان) با ارائه کیفیت 4K در واقعیت مجازی و صوت بهبود داده‌شده، منتشر می‌شود. HP اخیراً اعلام کرد که خبر‌های هیجان‌انگیز بیشتری درزمینهٔ واقعیت مجازی دارد، که این شایعه می‌تواند یکی از آن‌ها باشد.
آیا شما به یک نسخه HP Reverb G2 باقابلیت ردیابی چشم و صورت علاقه‌مند هستید؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع UploadVR

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.