اخبار و نقد بازی و نرم‌افزار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، بررسی هدست های واقعیت مجازی oculus , htc vive , valve index , PSVR

آخرالزمان را با Terminal تجربه کنید

این بازی بدون اطلاعیه قبلی و به صورت Early Access در ۲۶ آذر (17 Dec) منتشر شد و توسعه دهنده بازی REMANIC قصد دارد ۶ تا ۱۲ ماه این بازی را به صورت Early Access نگه دارد تا محتویات جدید (که هم اکنون تقریبا کامل هستند) را امتحان کنند.

نسبت به اینکه بازی ساخت یک گروه کوچک ناشناخته مستقل است، بازی به نظر قابل تحسین می آيد. مکانیک اسلحه ها رضایت بخش است و نسبت به بازی های “موج هایی از دشمن” (که شامل تعداد زیادی از بازی های VR استیم می شود) ، متفاوت تر بنظر می آید.

شما می توانید از توانایی هایی مثل کند کردن زمان، دویدن، روشن کردن دید شب در طی ماموریت های خود استفاده کنید. در حال حاضر بازی شامل ۳ مود مختلف Rush، Arcade،  Holdout است. در مود Rush شما باید پیاده به سمت مکان مشخص شده حرکت کنید و تمام سعی خود را بکنید که توسط گاز موجودات آلوده نشوید. Arcade مود سختی است که باید در آن تلاش کنید از آب و هوای وخیم و تله های آلوده جان سالم بدر ببرید. مود Holdout همانطور که از اسم آن مشخص است یک مود بقا است و شما باید تا جایی که می توانید در برابر موج هایی از دشمنان مقاومت کنید.

در نهایت ۲ مود دیگر به نام های Shootout و Arena منتشر خواهد شد. در مود Shootout شما وارد یک جنگ گرم با دشمنان غارتگر می شوید. از طرف دیگر Arena مودی برای مبارزه تن به تن با پرتاب یا تاب دادن اسلحه های سرد، است.

اخیرا تعداد بازی های تک نفر شوتر VR زیاد شده است. به هر حال بازی هایی مثل A-Tech Cybernetic و Boneworks نیاز به رقیب دارند.

منبع UploadVR
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.